Question Sinteza fenetilinei/captagonului cu alți derivați de xantină/purină

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Îmi făceam un brainstorming mai devreme, în timp ce mă uitam la pagina Wikipedia pentru fenetilină, și m-am gândit dacă cineva de aici a făcut sau a încercat un co-drog cu un alt derivat purinic. Analogul 1-alilteobromină mi-a venit în minte pentru că mi-am amintit de un chimist YouTube care l-a făcut și l-a testat pe el însuși.

Se spune că 1-alilteobromina este mult mai puternică decât cofeina și are potențial mai puține efecte cardiovasculare bazate pe potența sa mai mare la A1 decât la A2.

I-aș spune fenetilaliltilină sau "fuckimgone" în loc de captagon.

Acest lucru m-a făcut, de asemenea, să mă gândesc la posibilitățile altor co-droguri de fenetilamină-xantină. 4-mmc-cafeină sau altele.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Cred că ar trebui să începeți cu 1-alilteofilina în schimb. Mă întreb dacă ar mai avea efecte similare.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Aceasta înseamnă că nu am nevoie de teofilină?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Cred că ați avea nevoie de teofilină datorită poziției pe care se leagă molecula de amfetamină.

toate acestea sunt oricum teoretice și efectele sale ar fi imprevizibile. Nu am suficiente cunoștințe pentru a ști cum ar afecta substituția 1-alil procedura de sinteză sau farmacodinamica întregii molecule.

din speculații, presupun că, după metabolizare, ar fi un promedicament pentru amfetamină și 1-alilteofilină. Și presupun, de asemenea, că din moment ce 1-alilteobromina este mult mai puternică decât cafeina, 1-alilteofilina ar fi, de asemenea, mult mai puternică.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dacă doriți Sinteza fenetilinei, trebuie să comunicăm împreună pentru a putea ajunge la soluții
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Cofeina teofilina teobromina face parte din familia xantinelor

Cred că nu ar fi la fel de puternică ca amfetamina sau fenetilina și meth
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha acest videoclip este cel care m-a făcut să mă gândesc dacă fenetilina ar putea fi făcută cu alte xantine mult mai puternice
 
Top