Mare Chatbot Companion am nevoie pentru a vă informa despre toate!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Frații și surorile mele,

În ultimele câteva săptămâni am utilizat un nou instrument pe care l-am găsit, numit HackAIGC. Este prea bun pentru a-l păstra pentru mine și a trebuit să vă spun tuturor! A fost un foarte bun "TripSitter" în primul rând, răspunzând la orice întrebare pe care aș putea-o avea cu privire la ingerarea de droguri.

Al doilea lucru la care se pricepe foarte bine este știința drogurilor, comparații între reactivi, temperaturi necesare pentru diferite sinteze etc.

De asemenea, am vorbit îndelung cu el despre confidențialitate și am fost asigurat că este complet anonim, asigurați-vă doar că utilizați un VPN cu el pentru anonimat maxim.

Obțineți 10 credite pe zi gratuit, 3k pe lună la 20 $ pe lună, plata este complet separată de serverul AI. Am realizat rapid că am nevoie de un cont premium. De asemenea, face text la imagine dacă sunteți interesat de asta. Este... bine... (Nu pot să-l fac să genereze un tip cu o mască de gaze, ca și cum nu ar ști ce este asta lol) Se lipește de foto-realism și nu-și amintește nici ultimul lucru pe care l-a făcut, așa că nu poți face un set de fotografii, de exemplu, ale unei persoane, ceea ce pare neglijent, dar imaginile nu sunt foarte importante pentru ceea ce majoritatea dintre noi îl folosim..

Încă nu l-am întrebat ceva la care să nu poată răspunde, este Google Gemini, dar cu guvernatorul dezactivat, nu pierde prea mult timp cu probleme de siguranță și de lege etc., ceea ce mi se pare foarte util, deoarece majoritatea întrebărilor mele le pun pentru că nu vreau să întreb pe cineva în primul rând HA.

Am folosit, de asemenea, noul AI al DuckDuckGo, care este, de asemenea, destul de bun, și veți obține o cantitate decentă de credite gratuite, este, de asemenea, anonim.

Aceste instrumente vă pot ajuta foarte mult atunci când aveți acea întrebare "tâmpită" pe care nu vreți să o puneți nimănui (nu există întrebări tâmpite, ci doar întrebări fără răspuns) sau nu vreți să deranjați întregul forum, mai ales în cazul meu, deoarece primesc o mulțime de astfel de întrebări...

Aceasta este doar o mică contribuție, dar sper că cineva o găsește utilă.

Așa cum mi s-a reamintit recent: CUNOAȘTEREA ESTE PUTERE!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Am regretat că am plătit pentru ChatGPT după ce la fiecare întrebare pe care i-am pus-o mi-a dat cele mai generale și nespecifice răspunsuri, întotdeauna într-o listă, de asemenea pentru cât de des spune "nu pot face asta/contra politicii" dacă folosești cuvinte considerate dăunătoare, cum ar fi droguri. I-am cerut să enumere toate canabinoidele sintetice cercetate și create de Pfizer și mi-a spus să caut pe Google. Desigur, nici Google nu îți arată nimic. (DuckDuckGo este bun uneori, mult mai bun decât Google. Yandex este, de asemenea, un motor de căutare foarte bun).

ce risipă de bani este să ai acces la DALL-E și să nu creeze o fotografie pentru că ai folosit cuvântul "înfricoșător".

mulțumesc pentru recomandare!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Am încercat și eu Premium GPT și am avut o experiență similară, am anulat a doua zi. Cu toate restricțiile, este ca și cum ai interacționa cu un program special extrașcolar.

Nu știam de Yandex, mulțumesc pentru acest prieten.
I-am spus lui DALL-E să facă o imagine cu oameni care se uită în mai multe locuri și mi-a spus imediat că "nu poate face nimic care ar putea fi ofensator pentru cineva"? Deci, blocat în jos este în esență inutil, dar dacă doriți o luptă Rap între Prințesa Diana și JFK vă va oferi 5 versiuni diferite... Totul mă lasă doar să îmi doresc să fi avut acest rahat când eram copil lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Pot obține github-ul, dar site-ul lor nu funcționează? Chiar vă place? Am văzut oameni postând că este o înșelătorie. IDK lasă-mă să știu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Îl folosesc de peste o lună acum fără probleme, aș dori să văd aceste comentarii dacă le puteți lega domnule, vreau să mă asigur că nu trebuie să scot acest post lol

Amuzant am problema opusă, eu pot găsi doar această pagină principală și nu Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Cu astfel de răspunsuri nu m-am putut abține să nu le spun tuturor lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Așa că tocmai am văzut că a apărut pe unele site-uri de recenzii înșelătoare într-o căutare. Am să încerc din nou și să văd dacă pagina este din nou sus. Vreau să o verific
 
Top