Am nevoie de cunoștințele unor bucătari cu experiență, vă rog!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cum voi avea succes dacă nu există cântare de sticlă în condiții dificile în mediul casnic? Este foarte dificil să îi ascund pe toți cei din jurul meu conștienți de cristal. Am citit articole pentru o lungă perioadă de timp, dar nu există nici un bucătar pe care îl cunosc. Mă puteți ajuta cu acest lucru? Vreau să îl gătesc în cel mai simplu și mai ușor mod, într-un mod care să poată fi considerat un succes chiar dacă nu este perfect. Pentru că locuiesc în Turcia, condițiile sunt foarte dificile.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună,

Practic, cereți să aveți și să mâncați tortul în același timp. Acest lucru nu este fezabil.

Luați-vă timp să citiți rapoartele de sinteză a ceea ce doriți să sintetizați, amfetamină, cristal etc. în rețete este scris precursori, echipamente etc. alegeți în funcție de condițiile dvs.

Cu cele mai bune considerații
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Aveți dreptate, chiar este nevoie de răbdare, dar se pare că am nevoie de un maestru care să mă țină de mână în timp ce urc aceste scări. Ca infrastructură, voi mai învăța ceva citindu-mi zero, dar voi mai aștepta o vreme. Comentariul dvs. a fost foarte important pentru mine, vă mulțumesc..
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Suntem chimiști, operatori, tehnicieni sau cercetători când vine vorba de chimie. dacă vorbim despre fabricarea de sarmas sau melanzane, atunci, OMI, bucătarii au dreptate.
 
Top