Sunt nou în chimie :D

ChemistryStudentPL

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jul 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Sunt nou în chimie, nu am multă experiență în producerea de substanțe interzise, care dintre ele va fi cel mai ușor de sintetizat, vreau să produc APAAN. Poate că cineva mă poate ajuta pe o scară mică de 100-200g, și mai târziu cu APAAN To BMK, Posibil ca gândirea mea să fie greșită, așa că aș dori să cer sfaturi :)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
poate că acest fir ar putea fi de folos? a fost primul synth pe care l-am văzut când am căutat APAAN. totuși, jsyk într-un alt fir un utilizator a spus "Este foarte ciudat. Am acest scenariu din când în când, dar nu am auzit niciodată pe cineva care reușește să găsească APAAN, totuși BMK Glycidate 5449 este disponibil peste tot, așa că de ce chiar să fie atât de concentrat pe APAAN :D"

dacă insistați să utilizați APAAN, acest sintetizator (la scara de 1 kg) pare promițător. sintetizatorul legat anterior pare să fie la o scară mai mică, dacă aveți nevoie de asta. de asemenea, aici este o conversie APAAN la BMK, dar este la scară largă. sper că aș putea ajuta ^^;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nu sunt sigur unde vă aflați, dar fenilacetona este practic OTC în SUA (benzaldehidă și MEK)
 
Top