Să vorbim despre toleranța mea ridicolă

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Pentru început, menționez că, în prezent, iau un SSRI și, începând cu această săptămână, mă las de el după ce am descoperit că psihedelicele și SSRI-urile nu se înțeleg. Indiferent de acest lucru, am avut întotdeauna o toleranță extrem de mare la orice. Înainte de SSRI aș lua mâini pline de ciuperci doar pentru a atinge o linie de bază. Odată am avut o pungă de gumă cu ciuperci, "mănâncă două pentru a face o călătorie, mănâncă toată punga și du-te pe lună" cu un avertisment mare despre a lua totul, ei bine, am mâncat totul, și absolut nimic nu sa întâmplat. Am încercat, de asemenea, un tratament cu ketamină la nivel de farmacie, cred că a fost de 1200 mg pentru 6 sesiuni și, în afară de unele introspecții, nu s-a întâmplat nimic altceva.

Nu am văzut niciodată imagini sau nu am avut parte de îmbunătățiri audio. Am avut un pix DMT în weekend, am luat întregul gram în 2 zile și tot ce a făcut cu adevărat a fost să mă facă somnoros. (a fost bun pentru pat lol)

Căpitanul Sandoz mi-a trimis LSD și am avut 6 în obrazul meu deodată la un moment dat, nimic.

Am lucrat cu un psihiatru timp de aproximativ doi ani încercând să-mi dau seama de ADHD, care este, de asemenea, foarte rău. Nimic nu a funcționat, a fost pe Wellbutrin pentru o vreme, ma făcut să mă simt nu în controlul propriului meu creier, simțit "blocat" tot timpul.

Cu toate acestea, am descoperit că 4mmc îmi face creierul să "funcționeze" corespunzător. În afară de efectele secundare obișnuite, cum ar fi transpirația excesivă, mi-a dat energie și m-a făcut să fac 18 lucruri în același timp, dar de fapt să le REALIZEZ pe cele 18 lucruri lol. A fost prima dată când un stimulent și-a făcut treaba pentru mine.

Mă pregătesc să îi spun psihiatrului meu că am terminat și că a început înțărcarea. Am încercat calea oficială "legală", iar acum se pare că asta este tot ce mă ajută. Am fost pe atât de multe stimulente diferite în ultimii doi ani încât am pierdut numărătoarea.

Ce se întâmplă cu creierul meu stupid? Sunt pe MDMA chiar acum, îmi place și cred că va funcționa pentru mine, dar cu siguranță un sentiment diferit. Nu am încercat niciodată Meth și cred că ar putea fi grozav, cât de similare sunt bazele chimice între Meth și 4mmc? Știu că sunt pe o pantă alunecoasă și sunt cât se poate de atent, motiv pentru care mă adresez grupului pentru sfaturi.

Orice sugestii sau alte lucruri pe care ar trebui să le încerc?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mefedrona are metilul în poziția 4(para) a fenilului și oxigenul dublu nbond pe carbonul b, ceea ce o face o cetonă. Îndepărtați aceste elemente și este metamfetamină. Efectuați o reducere Wolfe Kitshner, care elimină oxigenul, și este PMMA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Al naibii de FASCINANT! Mulțumesc Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Am fost pe adderall XR 30mg pentru o vreme. A funcționat la început, dar a început să-mi dea anxietate noaptea. Am comandat addys presat online de ani de zile (meth) acest lucru a fost mult mai bun. Fără anxietate noaptea și am putut dormi din nou. Cu toate acestea, am un fel de personalitate dependentă și am început să iau 60-90 mg de mai multe ori pe zi. Armodafinil a fost, de asemenea, minunat. Nu a fost rapid, dar chiar m-a ținut concentrat. Este ușor să obțineți prea
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Acestea sunt sfaturi excelente vă mulțumesc @miner21, Am fost pe Ritalin de la ca vârstele 7-15 și întotdeauna urât, dar în retrospectivă, s-ar putea să fi fost un trash-fire complet prin școală fără ea. Tot acest timp și Psych Doc încă nu a menționat addy, astfel încât acestea trebuie să cred că nu va funcționa pentru mine pentru un motiv oarecare. De asemenea, am o personalitate destul de dependentă (dacă este acolo în posesia mea, de ce nu este în interiorul meu lol) S-ar putea încerca Armodafinil înainte de Meth... Am sentimentul că o să-mi placă Meth lol și poate că pot lovi cu piciorul că poate în jos pe drum un pic cu Armo's, cu siguranță merită o încercare!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ai fi surprins. Majoritatea oamenilor pe care îi cunosc care consumă metamfetamină se luptă să se drogheze și doar se mențin pentru că fără ea sunt morți de oboseală. Metamfetamina este mult supraevaluată. A fost declașată în ultimii 30 de ani. Nu am mai văzut un schimb de focuri într-un bar de motocicliști din 1999.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
La naiba, poate că a venit timpul să readucem în actualitate împușcăturile de altădată! De ce calitatea a scăzut atât de mult în ultimele decenii? Dacă aș avea toate echipamentele necesare, ce mă împiedică să produc sticlă cu o puritate de 98-100%?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Este un scenariu ciudat. Gândiți-vă la coliziunea hadronică și la efectul Mandela. Într-adevăr, în afară de faptul că este vorba de 50% medicamente pentru sinusuri, nu sunt sigur ce se întâmplă. Obișnuiam să cred că este vorba de n-izopropilbenzilamină, dar drugs.data spune că nu au găsit-o niciodată și au cumpărat standardul de două ori și sunt ușor de diferențiat. Există o mulțime de famine cristaline care nu sunt active sau slabe, pe care o persoană nu le-ar putea deosebi. Zilele trecute am încercat să izomerizez câteva pe care le-am salvat. Am recuperat 0 izomeri D. Cristalele pur și simplu nu au apărut niciodată în solvenți nevolatili. Am folosit acid Ltartaric și mă așteptam ca Lmeth Ltartate să precipite. L-am neutralizat și am adăugat hcl până la ph5 și am recuperat fiecare firicel de metamfetamină și l-am fumat. Este ciudat, deoarece am încercat să recuperez L și nu am reușit. Este aceasta într-adevăr izomerizează D din p2p, așa cum spune DEA?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Am încercat de două ori până acum. Același rezultat. Nu am fost foarte explicativ acolo, dar am bazat o soluție apoasă de hcl și am separat uleiul de bază și apoi am adăugat apă proaspătă la uleiul de bază și acidul L-tartaric și am refluat 2 ore. Apoi am pus eter dietilic și am amestecat o vreme ( acest lucru pentru a ridica meth baza ( D, deoarece mă așteptam ca L să fie Lmeth Ltartrate, și fiind o sare, rămânând în polar.) Dar la separarea eterului etilic și evaporarea APEI nu era nimic. Am acidificat eterul cu 37% hcl apoasă și 25ml dh20 la ph 5 și când am separat apa și am evaporat-o, am recuperat totul. Pentru mine, asta înseamnă că nu există L-meta în el, deoarece nu am putut obține conjugarea L-tartaricului nici după 2 ore la reflux. Inutil să spun că nu a fost rezultatul la care mă așteptam, altfel nu mi-aș fi pierdut timpul. DEA susține că izomerizează mrth-ul p2p în Mexic și că meth-ul cartelului este D nu racemic, dar rahatul tot nu mă droghează, așa că sunt mai mult decât confuz
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Un proces de reacție destul de interesant în ansamblu. Sunt curios să văd unde vor ajunge Cartelurile de aici încolo
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Oh, omule, vorbim despre toleranță aici sus? Shiitttttttttttt. Am fost de ardere prin o uncie de gheață în mai puțin de o săptămână în fiecare săptămână pentru un solid 4 ani la rând. nu a ratat o zi. Acum sunt uscat ca un mf'er și pe 30 mg XR adderall o dată pe zi cu 15 mg instant de două ori pe zi și care nu mă scoate chiar din pat dimineața. trebuie să iau 3 XR și 5 din instante doar pentru a fi capabil să deschidă ochii în după-amiaza (să recunoaștem că nu sunt capabil să mă târăsc chiar să ia un pipi dimineața așa că im trezirea în jurul valorii de 2 pm în fiecare zi.) Din păcate, băieții mei au fost închiși pentru o lungă perioadă de timp și nu mai am nici o legătură, ceea ce m-a redus la a deveni propriul meu bucătar personal Boyardeez nuci va avea o explozie încercând să-și dea seama cum să devină un chimist.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nevoia este mama invenției, prietene! Asta este sălbatic... Frustrant nu există o olimpiadă pentru tipi ca noi lol am zdrobi-o
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ei bine, ești în locul potrivit pentru a învăța și, între timp, există o mulțime de oameni care vând metadonă aici la prețuri competitive. Cred că am cumpărat meth de la 5 oameni diferiți și a fost destul de mult toate exact același cartel mexican fare, pe care eu nu pot face pentru acest preț
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Puteți face o extracție de Benzedrex.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Puteți obține comprimate robotizate DXM HBr. Puteți lua 90 mg de DXM HBr (Dextrometorfan HBr) de două ori pe zi (la 12 ore distanță) timp de 5 până la 16 zile. Reduceți sau eliminați consumul de stimulente în timpul. Stați departe de medicamentele serotoninergice (MDMA, LSD, antidepresive SSRI). Dextrometorfanul este un SNRI (inhibitor al recaptării serotoninei norepinefrinei) și un antagonist NMDA. Antagonismul NDMA este cel care reduce toleranța la medicamente. Toleranța la medicamente va fi de 1/2 până la 1/3 din ceea ce a fost.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Puteți încerca 90 mg de DXM HBr (Dextrometorfan HBr) de două ori pe zi (la 12 ore distanță) timp de 5 până la 15 zile. DXM este un SNRI și un antagonist NMDA. Evitați prea multe stimulente și evitați cu siguranță orice lucru care afectează serotonina (MDMA, Shrooms, antidepresive SSRI) în timpul. Apoi toleranța la medicamente va fi 1/2 până la 1/3 din ceea ce a fost. NMDA este unul dintre mecanismele pentru acumularea toleranței. Un altul este receptorii CREB, dar nu știu dacă există încă inhibitori CREB.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex vă mulțumesc, chiar cred că va trebui să schimb lucrurile și voi cerceta acest lucru mai mult în zilele următoare. Sunt doar ca un gram în acest minunat Meow Meow pe care îl am și ieri aceeași cantitate care m-a făcut îngrijorat că aș putea leșina de la mersul pe jos pe câțiva pași astăzi este linia mea de bază... Îmi urăsc creierul!!! Ce mădular e!!!
 
Top