• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Căutați un furnizor de metamfetamină în vrac

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Aș dori să fie US-US, dar sunt deschis la import. Am cumpărat 4lbs pentru $6k și sper la ceva în acest interval. Sunt dispus să fiu flexibil în această privință dacă toate celelalte fac să merite. Caut pe cineva care este de încredere, are un produs bun, comunicare, și poate pune un pachet în mai puțin de o săptămână. Lmk dacă asta ești tu
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Te referi la D-meth, sau la 6k$ racemic?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
În SUA va fi racemic
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Am 300 de lire sterline la îndemână în California Am avut probleme cu sistemul de expediere, dar acum este fixat lăsați-mi un mesaj o adresă pentru a vă trimite angajamentul meu produs păcătos
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal cum pot să-mi trimit adresa este pgp ok sau altul
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Pot ajuta cu racemic în SUA. prețul meu este un pic mai mare decât atât...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Ați avut noroc?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Pot ajuta în zona New Orleans lmk cum u vrei să trimit informații. De asemenea, prețurile și cât timp etc.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Acesta sunt eu, domnule. Pot să vi le trimit din SUA, dar primim 1850 bucata și nu este vorba de BS care este peste tot, aceasta este adevărata afacere, dar dacă ați face-o ocazional, am putea să o reducem la 6. Sunt întruchiparea fiabilității chiar și atunci când pare că nimănui altcuiva nu-i pasă de astfel de lucruri. Poate face un pachet mult mai repede decât o săptămână, de asemenea.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Un alt lucru pe care aș putea să îl menționez este că aș fi foarte prudent cu persoanele care vă dau detalii despre lucruri pe care nu ar trebui să le facă, deoarece aplicarea legii tinde să încerce să își creeze credibilitate în acest fel și nu par să înțeleagă că aceasta este o problemă. Eu însumi mă aflu în această zonă și singurii care ar avea 300 de kilograme și ți-ar spune că le au nu ar fi cei pe care ai vrea să-i întâlnești. Nu vă urăsc, doar predic prudență extremă în această direcție particulară, extremă.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
A funcționat asta pentru dvs., dle? Nu am văzut că este veche de 6 luni. Dacă întâmpinați vreo problemă, țineți-ne minte. Mulțumesc.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nu, domnule, te-am contactat pentru a vedea dacă vânătoarea ta pentru 4 lire sterline de metamfetamină a avut succes, dacă nu, te-am acoperit. Acum știi două surse legale.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nu mai sunteți pe piață este că de aceea nu am avut nici un răspuns de la tine. Nu este aceasta trapula de numărat?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sunt încă aici și pot trimite un pachet prin poștă în 24 de ore sau mai puțin, așa că poate ar trebui să ne dați o șansă?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mai ești cu noi, Atrapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Știi că nu strică niciodată să ai o copie de rezervă?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
suntem în măsură să sship orice cantitate de la noi trimite-mi pm dacă sunteți serios interesat
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ultima dată văzut pe 13 mai. Îmi place un mister bun 🤷 Să facem un sondaj, a făcut-o:
1. A fost înșelat de unul dintre cei 5 vagabonzi de acolo care încearcă să-l atragă pe telegramă/wikr/ email
2. A primit-o de la unul dintre traficanții de droguri verificați pe acest site (am confirmat personal 2 dintre ei)
3. A fost un puști care avea un vis umed cu rambursarea de taxe a prietenei sale și el doar făcea cumpărături
4. Mama lui a văzut Tor pe computerul ei și nu l-a mai lăsat să îl folosească.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cred că nu este niciunul dintre cele de mai sus Cred că a fost prins. Există un nume asemănător pe lista online a forțelor antidrog americane pentru nord-vest. Mi-ar plăcea să știu sigur, deși pentru că cred că recunosc câteva nume de acolo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Similar cu trapul de numărat? Dacă este adevărat, aș suspecta că a fost momit pe unul dintre aceste servicii de mesaje de către polițiști care pretind că sunt traficanți de droguri. Am fost îngrijorat de asta cu Lab Express. Acele $100 8 bile de cocaină trebuiau să fie o capcană, dar mi-am curățat casa, am găsit o cutie poștală bună în apropiere și am mușcat glonțul. RIP lab express. Cocaina ta mirosea ca o pizzerie, dar a fost o afacere dată naibii.
 
Top