Probleme de metilare și cristalizare în Suburin

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1. Întrebarea 1. După ce am amfetamină, dacă reacționez cu formaldehidă pe bază de apă și amfetamină pentru a obține imină, atunci voi folosi metoda AI/Hg pentru a transforma amfetamina în metamfetamină, corect?

2. În cazul iminei de formaldehidă amfetamină, amfetamina poate fi metilată folosind ruta Nabh4 și clorura de cupru



3. Uleiul de metamfetamină este sub formă de pudră, indiferent dacă se face din clorură de hidrogen sau acid sulfuric. Metamfetamina pudră se dizolvă în acetonă pentru a forma o soluție saturată și se va cristaliza în mod natural în frigider. Va ajunge să fie vândută pe stradă? acest tip de cristal

4、4. Ruta completă de sintetizare a amfetaminei, sintetizarea metamfetaminei, utilizarea acidului tartric pentru rezolvare și utilizarea solventului pentru îndepărtarea impurităților și recristalizare este aceasta, corect?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
corect (nu știu exact ce vreți să spuneți)
Uleiul de metamfetamină este ulei lichid și este bază fără metamfetamină, nu sare. Nu puteți cristaliza bine metamfetamina cu acid sulfuric, clorhidratul de metamfetamină este substanță solidă.
Probabil că da, nu sunt sigur că CuCl2 este necesar deloc.
Cea mai simplă sinteză de metamfetamină din amfetamină
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3

Se cristalizează prin hidrogenare cu gaz, dar este încă o pulbere

Ar putea fi amfetamină în videoclip în loc de metamfetamină? Sau metamfetamina trebuie să fie divizată și apoi trecută prin clorură de hidrogen pentru a obține cristale mari în loc de pulbere
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Îmi pare rău, nu înțeleg ce vreți să spuneți
Trebuie să obțineți d-meth pentru a obține fragmente mari de meth
Există sinteza video a amfetaminei prin reducerea Al/Hg din P2NP.
 
Top