Avatarul meu

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Am fost drogat ca naiba, mi s-a spus să încerc să fiu activ pe forum și puțină paranoia cu privire la ce ar putea crede oamenii despre asta m-a făcut să scriu acest post!

Am fost un copil gras, drogul meu era zahărul. Apoi, într-o zi, un ofițer D.A.R.E. a venit la clasa noastră. A dat abțibilduri cu logo-ul ăla drăguț, a făcut o fișă de lucru sau două cu noi și apoi ne-a arătat o grămadă de droguri.

Înainte de acea zi, nu mă gândisem niciodată să folosesc "un drog". Din acea zi însă, curiozitatea mea a înflorit într-un minunat copac al drogurilor.

Trebuie să îi mulțumesc lui D.A.R.E. pentru că mă aflu astăzi pe acest site și am vrut să îmi exprim mulțumirile prin intermediul avatarului meu.

Vă mulțumesc D.A.R.E. pentru că i-ați învățat pe copiii grași că există și alte droguri! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Asta e atât de real, am ajuns literalmente în droguri pentru că atunci când eram foarte tânăr, tatăl meu mi-a spus despre consumul său de droguri și cum nu ar trebui să fac NICIODATĂ droguri, dar pentru că am fost un copil retardat, tot ce am scos din ea a fost "dacă faci acid poți vedea culori frumoase" și am fost mort stabilit pe droguri de atunci.

Am început să fumez țigări în gimnaziu în încercarea de a părea cool, dar m-am lăsat în liceu pentru că nu vreau să fac cancer la plămâni + am început să iau stimulente și să fumez iarbă, care sunt mult mai bune
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol ai scăpat de bestia tutunului, din păcate pentru mine, iarba și tutunul sunt prea al naibii de bune împreună.

Copiii sunt ciudați, perspicace ca dracu ', dar, de asemenea, acționează complet retardat cea mai mare parte a timpului

Auzisem mantra "nu te droga" de multe ori până în acel moment al vieții. D.A.R.E. a fost prima dată când i-am "văzut" pe prietenii mei apropiați de odinioară, iar modul în care ne-au fost explicate drogurile a fost foarte derutant pentru mine, un mic grăsan: "Drogurile sunt grozave și uimitoare, DAR te fac un leneș nenorocit! nu le lua! Iată cât de mult poate dura o călătorie cu acid (dacă te dopezi accidental)

Internetul a deschis multe uși, TOR deschide multe altele, ia-ți niște droguri! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
da, modul în care drogurile sunt explicate copiilor este oribil. spunându-le "nu luați droguri, copii" îi face doar curioși. explicați-le drogurile, explicați-le efectele, lăsați-i să ia o decizie pe cont propriu. spunându-le să facă un lucru sau altul îi va influența în orice caz. informarea și reducerea riscurilor sunt importante și mai eficiente decât a le spune doar să nu ia droguri

și de acord, internetul este un loc magic în care totul este posibil ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Voi doi sunteți un exemplu că atunci când sunteți adolescenți cu risc și primiți mai multe informații de la școală despre efectele drogurilor, deveniți mai interesați de consumul de droguri. Ei bine, am fost, de asemenea, un pic la risc atunci, dar cred că în general. 1. Nu eram prea dornic să consum droguri din cauza dezavantajelor evidente, iar pedeapsa era cea mai respingătoare pentru mine. 2. Eram mai interesat să mă îmbogățesc (pe lângă faptul că m-a educat pentru lume și rezistență) și apoi să fac tot ce vreau, iar a fi traficant de droguri era o slujbă foarte interesantă și să-mi obțin fetele de chimie. 3. Există o mare problemă a drogurilor cu foarte mulți oameni răi care fac crime rele pentru afaceri sau dependență. 4... Trebuie să obțineți legalizat pentru a obține școlarizat cu o mulțime de efecte ale drogurilor info.but a face multe droguri la o vârstă fragedă nu este cea mai bună alegere atunci când cresc în sus pentru a fi contribuția. Majoritatea drogurilor sunt oameni de rând care plătesc scump pentru drogurile de pe stradă. Dacă sunt deschiși cu privire la consumul lor de droguri grele, sunt arși în ochii majorității și sunt văzuți ca infractori. Drogurile le fac comportamentul mai degrabă nemilos, da, ei sunt pe o plimbare a sentimentului de ego și vă înșală. Aceste gunoaie dominatoare creează un război social și îi sperie pe normali. Acesta este motivul pentru care omenirea, nu chiar în cele mai bune țări, este pregătită pentru libertatea reală🗽libertarianizm pentru transhumanizm🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Sunt de acord că a existat un "punct de cotitură": "drogurile sunt rele? mm'kay?" - eu le cred "drogurile te fac o persoană oribilă" - eu - "oh, mai bine stau departe atunci" - eu plec și am cariera, încerc să o fac în timp ce devin din ce în ce mai mult o dronă a societății. În acest moment al vieții, mantra "drogurile sunt rele" este, în sfârșit, pusă la îndoială: "sunt chiar atât de rele?" Cred că răspunsul este nu, teoria "barosului" de a spune tuturor că este rău și că nu ar trebui să vorbim niciodată despre asta nu face decât să ne facă mai curioși.
nu sunt purtate suficiente conversații
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Timp pentru o schimbare, Acest nou am lucrat la cu Gemini și pur și simplu prea mare pentru a nu folosi, așa că pentru înregistrare: profilul meu pic folosit pentru a fi logo-ul D.A.R.E., dar nu mai...
 
Top