ULTIMA MEA POSTARE!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aici este ultimul meu post este atât de trist pentru mine, dar nu pot tolera unele comportamente atunci când singurul meu scop este să împărtășesc și să ajut.

Nu voi mai posta nimic, nu voi mai ajuta pe nimeni prin PM sau în orice alt mod, asta este ceea ce ați obținut tratând astfel oameni altruiști fără niciun fel de interes economic sau personal doar încurajarea de a împărtăși experiențe. Ar putea fi o situație posibilă de luat în considerare de către administratorii forumului pentru a încerca să evite cele viitoare dacă o consideră oportună. Oricum, veți trăi fără mine, nu vă faceți griji, totul va fi bine.
Succes și mulțumiri.

Motivele și contextul acestor informații dacă sunteți interesat:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Dont du-te ca acest btcboss, mesajele tale sunt mari și sunt apreciate de o mulțime de utilizatori.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Este păcat că pleacă, pentru că pierdem un membru foarte important în forum. Îți mulțumesc pentru sinteză și pentru ajutorul tău. Postarea dvs. m-au ajutat întotdeauna personal și a lucrat.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vă mulțumesc tuturor pentru comentariile dvs. sunt foarte apreciate, poate când mă voi calma voi vedea lucrurile într-un mod diferit. Vă mulțumesc din nou.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Vă mulțumesc pentru toate posturile uimitoare. Cred că o mulțime de oameni au beneficiat de toată înțelepciunea cu care ați contribuit la acest forum. Este trist să aud că pleci. Călătorie sigură. Curaj.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nu vin aici să vă spun că sunteți cel mai bun sau să vă urc în fund, dar cred că există o mulțime de oameni care beneficiază de schimbul de informații despre aceste lucruri. Ți-am citit referința. Nu văd de ce oamenii ar face rahat pe oricine în sine pentru că nu fac ei înșiși sinteza. Cui îi pasă dacă informațiile împărtășite sunt corecte și dacă înțeleg mecanismele reacției și, eventual, pot ajuta pe cineva cu sinteza prin furnizarea de informații în cunoștință de cauză cu privire la aceasta.

Cât despre faptul că ai părăsit liceul... Cei mai buni oameni pe care îi cunosc și pe care îi consider prieteni adevărați au suferit din cauza școlii timp de ani de zile. Acest lucru mă include și pe mine. Cei mai mulți dintre ei nu au terminat niciodată liceul și nu-mi pasă câtuși de puțin. Dacă cineva îți spune că ești prost doar pentru că nu ai o nenorocită de diplomă sunt niște proști. Își compensează viețile plictisitoare având acest singur lucru pentru a încerca să pară mai interesanți decât alții.

Cu toții învățăm lucruri noi în fiecare zi și din experiența mea personală? Nu am învățat nimic la școală. Practic, tot ce știu a trebuit să învăț singur. Da, știu, sună stupid, nu-i așa? De ce ne irosim ani de zile din viață fiind prinși în această închisoare de grădiniță fără să putem avea un cuvânt de spus în nimic, în loc să ne urmărim adevăratele interese. Este la fel de stupid ca războiul împotriva drogurilor în sine.

Depinde de tine, dar cred că ne va fi mai bine dacă ne ajutăm unii pe alții. Asta te include pe tine și pe oricine altcineva care își împărtășește experiențele și informațiile despre aceste lucruri. Oamenii care vin aici doar pentru a obține o carte de bucate cu instrucțiuni despre aceste lucruri, cu măsurători exacte pentru tot ceea ce fac, sunt idioți. Nu trebuie să îi filtrăm. Nu trebuie să ne transformăm în moderatori reddit virgini și să-i interzicem pe fiecare dintre ei. Doar dați-le timp. Își vor da seama singuri că nu sunt capabili să facă asta, să irosească o grămadă de bani pe pahare doar ca să le arunce.

Pentru toți cei care sunt așa. Fii eroul de final de sezon și dă sticlăria cuiva care chiar o va folosi. Mulțumesc!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
După un număr mare de solicitări (pentru care sunt foarte recunoscător) și după ce m-am gândit cu capul rece, am decis să postez din nou public.
De fapt, făceam practic același lucru în privat, dar cred că nu este corect ca, după publicarea anumitor procese, să nu răspund la îndoielile legate de acestea.
De asemenea, am decis să ignor comentariile negative și prostiile care ar putea exista.
Voi încerca să răspund puțin câte puțin la întrebările pendinte care au fost ridicate în această perioadă.

Așa că m-am întors, vă mulțumesc tuturor foarte mult!
 
Top