Nano RP/I reduciton de pseudoephidrine?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Până când voi face rost de precursori, p2p iese din discuție pentru mine. Așadar, doresc să încerc o reduciotn la scară mică prin RP/I și am găsit un articol scris de un tip pe nume Curbshot. Sincer, există mai mulți oameni împotriva scrierii menționate mai sus și motivul principal fiind că pastilele de astăzi sunt mult mai greu de curățat decât cele cu care lucra el când a scris-o. Sunt încrezător că mi-am curățat pseudo-elementele până la calitatea de laborator și sunt interesat să aflu dacă cineva este familiarizat/experimentat cu această metodă și, dacă da, are vreun sfat?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Am fost atras la un moment dat de această metodă de sinteză, dar nu am realizat-o niciodată. După tot iadul prin care trecem pentru a curăța corect pastilele pentru acest tip de reacție, am decis că ar fi în interesul meu să mă bazez pe metode cu mult mai multă acceptare din partea altora și, de asemenea, mai mult sprijin sub formă de întrebări și răspunsuri adresate anterior de cei care au făcut greșeli sau au avut nevoie de clarificări suplimentare cu privire la anumite puncte. Am citit multe comentarii referitoare la utilizarea H2O2 pentru a declanșa reacția și toate au fost negative. De asemenea, metoda Curbshot nu face niciun efort pentru a determina temperatura reacției. Există pur și simplu prea multe variabile în cadrul acestei metode pentru a fi siguri că va funcționa corect. Deși este posibil să obțineți unele rezultate, în cele din urmă sunt sigur că, cu puțin mai mult efort, puteți crește randamentul și calitatea folosind o metodă diferită.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Phosphorus/iodic acid is a method and whats-huis-names write up is a "Tek" why don't you read 5 more rp/I teks? Ceea ce veți descoperi este care sunt părțile importante și care sunt aspectele mai puțin importante.
 
Top