Question aveți nevoie de un ghid pentru a sintetiza o otravă cardiotoxică.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, vreau să sintetizez o otravă pentru a mă sinucide pentru că sufăr prea mult și eutanasia este ilegală în țara mea (probleme medicale) și pentru că sunt o persoană cardiacă vreau să sintetizez o otravă cardiotoxică

M-am gândit la digitalină, dar nu știu cum să o extrag din digitalis lanata (orice informații sunt binevenite)

Și, de asemenea, mă gândesc să sintetizez o otravă din substanțele chimice pe care le pot cumpăra în supermarket și în farmacie,

Nu vreau să agonizez ore întregi, vreau un atac de cord, așa că vă rog să mă ajutați.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Nu contribuiți suficient.
Încercați să fiți mai activi aici, să aduceți mai multe informații utile și apoi vă puteți aștepta ca cineva să vă ajute să găsiți dealerul stradal al unui rahat cardiotoxic maro.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sună ca un mod oribil de a muri, există alte lucruri despre care se vorbește pe forumurile de sinucidere care ar fi nedureroase dacă sunt făcute corect, dar nu voi intra în detalii aici.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Oh, haide, amice, asta e trist. Îți dai seama, totuși, că probabil vei supraviețui, dar vei fi schilodit pentru tot restul vieții și, de asemenea, vei ajunge într-o secție. De asemenea, nu cred că otrava nu ar fi dureroasă. Du-te și schimbă ceva în viața ta, cere ajutor sau ceva și încearcă măcar să fii mai fericit. Sinuciderea nu este o soluție la nimic.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sinuciderea nu este o soluție, prietene. Expune-ți problemele poate vei primi ajutor.
 
Top