Nevoia

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Am nevoie de ajutor cu privire la fumat Molly mă întreb dacă 3mmc sau 2mmc se poate fuma, deoarece seamănă cu substanța pe care o văd aici, oamenii o fumează, este pulbere
 

Attachments

  • lmvqfpkBz4.jpeg
    lmvqfpkBz4.jpeg
    320.8 KB · Views: 101
  • CoQ2VGeO7A.jpeg
    CoQ2VGeO7A.jpeg
    224.8 KB · Views: 97

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Fumatul de substanțe precum Molly (MDMA), 3-MMC (3-metilmetcatinonă) sau 2-MMC (2-metilmetcatinonă) nu este considerat, în general, eficient sau sigur. Aceste substanțe sunt de obicei administrate pe cale orală sau insuflate (sforăite).

MDMA este concepută pentru a fi absorbită prin sistemul digestiv sau mucoasa nazală. Fumatul nu este o metodă comună sau recomandată de administrare. Căldura poate degrada compusul activ, reducându-i eficacitatea. Fumatul MDMA poate duce la probleme respiratorii și la afectarea plămânilor. Subprodusele exacte ale arderii MDMA sunt necunoscute, dar ar putea fi toxice.

3-MMC este o catinonă sintetică, similară mefedronei, și se administrează de obicei pe cale orală sau prin insuflare. Fumatul 3-MMC poate să nu producă eficient efectele dorite, deoarece căldura poate degrada substanța. Arderea 3-MMC poate produce substanțe chimice nocive care pot afecta sistemul respirator. Efectele pe termen lung sunt necunoscute din cauza cercetărilor limitate asupra acestei substanțe.

Ca și 3-MMC, 2-MMC se administrează de obicei pe cale orală sau nazală. Fumatul 2-MMC este puțin probabil să fie eficient, deoarece căldura poate descompune ingredientele active înainte ca acestea să fie absorbite.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vă mulțumim
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc explicația este clară între timp este în constatări numele de stradă pe care l-am numit Molly fumat este ku cristal da și sunt în căutarea unui furnizor pentru ea China a interzis-o și am nevoie de un furnizor
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Acolo de unde vin eu i se spune M-crack
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Cunoașteți un furnizor poate nl sau oriunde în Europa
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Este M-kat inițial oamenii din Marea Britanie o fumează noi îi spunem M-crack aceleași efecte doar puțin mai intense

în ceea ce privește vânzătorul @Gordon Ramsay, cel mai bine ar fi să o cumperi de la el
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Mulțumesc. Am stocuri și produc constant altele noi. În ultima vreme nu sunt prea activ pe Breaking Bad
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Am avut unele probleme pentru a păstra scurt :) Trouble ori par să fie de peste. Oricum, este salvator să spun că în ultimele luni am învățat cum să gătesc rapid și curat Mephedrone. Nu am avut niciodată un test de laborator sub 96%
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Din când în când, cu siguranță :) Deocamdată lucrez la reluarea activității încet și constant pentru a nu provoca probleme, există încă restanțe și voi rămâne concentrat asupra acestora.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vă rog @Gordon Ramsay răspundeți la mesajele mele, astfel încât să cunoaștem cea mai bună cale de urmat
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
La fel și pentru mine, nu am niciun răspuns de la tine, Gordon
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Lucrează din greu la 4mmc atm
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nicio soluție în luni și niciun răspuns în săptămâni
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
El nici măcar nu mai este un producător vânzător înregistrat
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Mulțumiri
 
Top