"Medicamente noi" pe stradă.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sunt dintr-o țară care nu are o piață bogată a drogurilor. Piață monotonă, speed, cocaină, iarbă, mdma. Și mă gândesc să aduc niște droguri "noi" pentru oameni. Nu mă refer la droguri sau combinații de droguri nou descoperite și fabricate, ci la droguri care nu au fost niciodată comercializate pe străzi. Ca exemplu, mefedrona nu a fost niciodată aici. Nimeni nu a vândut-o și nimeni nu avea o cantitate mare pe care să o distribuie, poate doar o cantitate mai mică pe care o considerau exotică și pentru care cereau mult mai mult. Asta a fost acum câțiva ani și de atunci nimeni nu a mai văzut-o, darămite să o vândă. Mă gândeam să iau, de exemplu, mefedronă și să o vând mai scump decât ar trebui pentru că știu că oamenii se vor speria de un drog nou pe străzi și vor cumpăra tone de ea. Dar totuși nu știu pentru că sunt dintr-un district mic și cred că vestea s-ar putea răspândi prea repede în urechile oamenilor nepotriviți, federalii și concurența de pe stradă.
Mi-ar plăcea să aud unele gânduri!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Bună, aici puteți găsi calea spre fabricarea mefedronei singuri și puteți beneficia mai mult. Dacă doriți produsul, cineva vi-l va oferi, dar, wether plătiți mii pe kg și riscați destul de mult sau plătiți sute pe kg și nu vă faceți griji cu privire la modul în care marfa ajunge la dvs., depinde de dvs. Vă pot oferi sprijin în timpul modernizării bunului dvs. dacă sunteți, de asemenea, curios să deveniți "chimistul". Dacă planul tău este să te îmbogățești aș prefera să nu te scufunzi în știința sacră și poate să cumperi deja făcut orice îți dorești. Noroc!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Este o idee foarte inteligentă, dar în cazul meu nu merită. Presupun că reactivii și echipamentul mă vor costa o avere și, având în vedere bugetul meu, acest lucru nu este foarte fezabil. Poate că aș putea face ceva de genul acesta după câteva loturi, dar nu mă voi uita atât de mult la viitor. Vă mulțumesc pentru gândire și pentru ajutorul oferit!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Dacă se întâmplă să fiți stabilit în UE (de asemenea, dacă nu sunteți într-o măsură mai mică), s-ar putea să vă pot promite vești bune. Întrucât misiunea mea sacră este de a separa în cele din urmă drogurile de bani, nu mă interesează atât de mult să devin bogat, ci dimpotrivă. Pot să vă dau speranțe atâta timp cât sunteți corecți, ceea ce aveți nevoie pentru a face loturile necesare pentru a învăța (sigur că nu doriți să irosiți un kilogram de material dintr-o greșeală stupidă, de asemenea, a promis să facă cel puțin de câteva ori), loturile destul de modeste sunt ceea ce trebuie să învețe de la și ceea ce trebuie să reușească cu scopul de a merge mai mare doar să ia pașii nu mai lungi decât picioarele tale ca know-how-ul se va acumula și va fi întotdeauna a ta. Dacă nu sunteți curios de ceea ce câștigul este pot presupune că sunteți fie îngrijorat (nici un punct) sau în valoare de tine nevoie de mult mai mult și apoi poate prost. Făcând zeci de grame în fiecare zi merge la sute pe lot la prima dvs. scale-up (pur și simplu primiți sfatul meu că meritați să cumpărați un RBF mai mare, asta este) dacă nu pur și simplu prost ca tine nu suna nedorit.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Sunt de acord cu Habier. Banii nu sunt cheia, ci nevoia lor
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
vă înșelați în ceea ce privește costul eq și al reactivilor. dacă vă concentrați pe învățarea 1, atunci vă va costa maxim 1 euro să faceți 1 kg de mepehedronă, inclusiv reactivi și eq :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
nu aveți nevoie de precursori, folosiți-i pe cei care au descoperit o modalitate de sintetizare în acest fel cunoașterea este cheia, repet, nu este nevoie să cumpărați precursori când îi puteți prepara în câteva ore din ingridiente de bază care costă 5% din recursor - dacă banii sunt o problemă. în orice caz, este o modalitate mai bună de a învăța
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
înțelegerea, apoi mai multă înțelegere și mai multă înțelegere este esențială. În fiecare zi fac cercetări despre lucruri noi, descopăr nume noi de substanțe, atributele lor, iar cei care au fost descoperiți (de mine) cu luni în urmă sunt în capul meu acum, așa că este întotdeauna timpul
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Dacă oferiți încă active pentru a ajuta nou în acest sens, voi primi mai degrabă și să încerce să devină chimist cu produsul bun mefedronă 😀💎dacă vrei să continui vorbind putem merge în pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Oricât de mult ar fi în interesul dumneavoastră, contactați-mă și nu vă așteptați să-mi verificați mesajele zilnic. La fiecare câteva zile am tendința de a fi în jur, nu mai mult de o săptămână...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Deci, idk cât de mult mai multă atenție veți obține în comparație cu vânzarea de medicamente comune în zona dvs. Cheia este să nu ai atât de multe afaceri față în față. Cunoști alți traficanți de droguri care ar cumpăra de la tine? Trebuie doar să fiți atenți. Când oamenii au de înfruntat o pedeapsă, vor avea tendința să te tragă pe sfoară
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Da, la asta mă gândeam și eu. Să vând distribuitorilor locali o cantitate puțin mai mare și să nu am probleme. Aș obține o mulțime de atenție pentru că, așa cum am spus, districtul meu este foarte mic, ca să nu mai vorbim de orașul meu, și o explozie de genul asta ar invazia tot orașul. Nu aș rezista mult ca să fiu corect.
Vă mulțumesc pentru gândul tău!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nu sunt foarte sigur ce este mai bine, să aveți o piață bogată sau să nu aveți :)
Luați cazul în mâinile dvs., astfel încât veți avea o piață bogată în mâinile dvs. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Dar hoesntly it does deends on pple. Sunt ei drogați sau conștienți?
Dacă cer calitate etc., este o decizie bună să importe, dar dacă spun că totul este bun etc. și nu le pasă ce iau, nu va fi demn, poate că unele persoane pe care le evaluați vor fi interesate
imo regula simplă de a evalua
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Aș spune că este un amestec de ambele. Încă mă gândesc la ceva de genul acesta. Mulțumesc pentru gândurile tale!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Atunci, probabil că cea mai bună modalitate este să creșteți prețurile la un produs mai bun, dar să îl aveți și pe cel mai prost în stoc. Trebuie să vă adaptați la clienții pe care îi aveți în funcție de cât de mult sunt dispuși să cheltuiască
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sunt de acord cu produsul bun/rău în stoc. Am avut o situație în care dădeam mostre gratuite de produs bun, dar când cereau mai mult, le dădeam cel mai puțin puternic. Nebunia este că nu mai întreabă deloc de preț atunci când produsul este bun.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
aici statisticile sunt ca cele dependente doar nu spun nimic negativ atunci când este un nivel bun de produs între timp connesseuirs va găsi ceva care ar putea fi mai bine în opinia lor - cel mai amuzant este că de obicei sppeak despre cristale vizuale haha. oricum și dependenți nu le pasă, chiar dacă a fost rău ei vor lua oricum
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Pe baza subiectelor tale, cred că bandele de stradă te vor găsi mult mai repede decât polițiștii.
 
Top