Question Cerere ciudată, SWIM vrea meth cu cut pentru a vedea diferența dintre meth pură și meth tăiată

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Îmi dau seama că aceasta nu este o cerere populară și este împotriva politicii dvs., dar acest lucru este mai mult pentru reducerea daunelor în reduceri de înțelegere vă rugăm să eliminați dacă acest lucru nu se califică ca o excepție.

Buddy a vrut 2 g de metamfetamină amestecată cu 1 g de msm și apoi un alt raport 2g la 2g. acest lucru nu este "ceva care în cunoștințele comune în gâtul meu de pădure, așa că mă întrebam cum ar merge cineva despre a face acest lucru aparent el vrea să fie capabil să înțeleagă diferența.

swim i-a spus să amestece în metanol fierbinte și să lase să se evapore complet. el a spus că a fost ceva apă prinsă dedesubt și că nu s-a cristalizat complet. mai degrabă decât să încerc și să greșesc, dacă cineva știe cum să o facă, ați putea ajuta la accelerarea procesului, astfel încât să știe ce să caute?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Du-te la magazinul de produse alimentare sănătoase și obțineți-vă unele MSM există 90? Restul surprins de nu complet convertit rău de lucru UPS și precursori inferiori oh și pH-ul care este înfricoșător freaking uneori toate aceste lucruri au acest efect
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
În cazul în care temperaturile sunt corecte, un cuptor cu convecție va elimina MSM datorită faptului că sublimarea acesteia o face o separare destul de ușoară
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dacă aș avea ceva pe aici, aș face-o. Acetona este foarte eficientă la îndepărtarea MSM în special din metamfetamină. Nu sunt sigur că îndepărtează altceva. După cum s-a afirmat. Punctul de topire al msm este mult mai scăzut decât al metamfetaminei, astfel încât îl puteți separa cu ușurință în mai multe moduri
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Cred că am văzut că oamenii obișnuiau să amestece msm-ul granulat cu metamfetamina, apoi să încălzească totul încet până când MSM-ul se topește și cristalizează cu metamfetamina. Pe vremuri, cu metamfetamina roșie și galbenă, nu se prea amesteca. Cu sticlă nouă, ar trebui să se creeze cioburi similare. Am văzut o persoană făcând acest lucru pe folie. De asemenea, asigurați-vă că MSM este pur. Și cred că am auzit că MSM de la GNC este singura chestie care merge clar.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Am citit o lucrare în care a fost separată prin încălzire sublimina MSM
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tocmai mi-am amintit că era într-o publicație numită microgramul. Obișnuia să circule prin secțiile de poliție pentru a spune ultimele autobuze și ultimele tehnici de contrabandă. Nu o mai au la dispoziția publicului, dar acolo am citit asta
 
Top