Question Aviz cu privire la narcoticele legale (Kanna)

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Kanna, un drog care este legal aproape peste tot și nu este foarte popular. Similar cu mdma, dar organic și mai puțin energetic.
Vă rog să faceți niște cercetări și să-mi dați o părere despre narcoticele legale și kanna.

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Am văzut-o, dar încă nu am încercat-o. Am văzut un videoclip pe YouTube. Părea să dureze ceva timp până să lovească, dar a făcut-o. Ați încercat-o? Sunt un fan kratom
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Este practic legal și organic mdma și este foc frate. Din păcate în țara mea este ilegal să posezi sau să folosești kratom și nimeni nu îl vinde pe stradă, așa că nu l-am încercat niciodată

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ce trebuie să caut atunci când o obțin? Orice sfaturi sau trucuri speciale?
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Obțineți forma sub formă de pudră. Este ieftină și foarte ușor de inhalat. Este ca și cum ai fi respirat doar aer. Este nevoie de ceva timp pentru a lovi, dar apoi va fi distractiv. În plus, dacă aveți un partener, puteți încerca, deoarece este, de asemenea, un drog excitant
Să ai o călătorie plăcută

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Abia aștept să încerc asta! Mulțumesc. :)
 
  • Like
Reactions: HHH

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Aruncați o privire prin grădini, dacă climatul dumneavoastră este cald și uscat, s-ar putea să crească undeva în țară. Obțineți o tăietură și cultivați propria aprovizionare 😃
GPbqSJ4HxR
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Atunci doar uscați-o? Ce parte a plantei este?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Nu sunt sigur, probabil frunzele în principal. africanii ar
  • zdrobeau frunzele între 2 pietre și le lăsau să "fermenteze" timp de câteva zile într-un recipient închis pentru a elimina acidul oxalic.
  • Apoi era pusă la soare. După o săptămână, kanna era uscată la soare.
  • După ce materialul vegetal s-a uscat, acesta este tocat sau pulverizat și este gata de utilizare.
KZtXUyqTNC

  • Alcaloizii kanna sunt în mare parte solubili în alcool.
  • Prin înmuierea pulberii de Sceletium tortuosum în etanol alimentar sau alcool izopropilic 99%, alcaloizii pot trece din materialul vegetal în soluție, saturând-o cu alcaloizi.
  • După o perioadă de timp, soluția se filtrează, iar pulberea se stoarce bine și se aruncă.
  • Etanolul sau izopropilul trebuie apoi evaporat complet din extract.
  • Orice alcool rezidual poate fi toxic și periculos pentru consum.
  • Odată ce soluția este complet spălată, rezultă o rășină de gudron plină de alcaloizi. Acest extract poate fi amestecat cu pudră de kanna sau cu alt material vegetal. Alternativ, poate fi păstrat ca rășină.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Minunat, vă mulțumesc!
 
Top