P2P - Amfetamină ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Care este cel mai bun mod de a produce amfetamină din p2p?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP este mai greu pentru mine să fac. benzeldahida este o adevărată durere nu am o sinteză viabilă. și nitratul de sodiu pentru nitroehane este imposibil de obținut în norvegia. dacă aveți rute alternative pentru a obține cele pe care nu le-am luat în considerare mi-ar plăcea să vă ajut.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ei bine, puteți obține benzaldehidă din alcool bensilic, există o descriere a sintezei aici pe forum. Nitritul de sodiu poate fi obținut prin reacția cu nitrat de sodiu (care se găsește în general ca aliment de panificație), sulf și hidroxid de sodiu sau cu cărbune sub căldură. Veți găsi videoclipuri de sinteză pe youtube:
Dar mi-ar plăcea să aflu ce reacție folosiți pentru a produce P2P care este mai ușoară decât producerea P2NP?
Altfel P2NP este vândut de furnizori aici pe forum.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
vă voi arăta mai jos o listă rapidă a motivelor pentru care p2p este ușor de realizat. (dacă doriți informații detaliate, voi fi bucuros să elaborez o lucrare privind sinteza totală a articolelor de magazin și a mărcilor care sunt utilizate pentru a termina P2P)
Și da, un tip de aici a spus că o poate expedia în Norvegia fără probleme, dar asta este o înșelătorie. dacă aș importa P2NP, aș putea importa amfetamină în primul rând. același risc și aceeași prostie de făcut. nu este ca și cum P2NP este legal și fiecare agent vamal și poliție din UE știe ce este și la ce este folosit. deci nu poți expedia 100 kg P2NP prin poștă și să nu fii prins. refuz să cred că cineva a făcut vreodată acest lucru în Norvegia și nu a mers la închisoare.


Sunt enumerate toate substanțele chimice necesare pentru fabricarea P2P

1: Anhidridă acetică (ușor - dar "greu")

Etenona poate fi generată prin piroliza acetonei

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

Etenona este desolvată în acid acetic gleicial în așchii de PTFE pentru a da un rezultat de suprafață mai bun este

2: Eter dietilic (ușor)

obținut din etanol și acid sulfuric

3: Clorură de benzil - C3H3CH2CI (ușor)

Clorurarea toluenului în lumină albastră (NU UV) deoarece UV are suficientă energie pentru a rupe legătura. specifică 420-450nm interval 12-18w (3000 lumin max)

4: Rumeguș de magneziu (ușor, am literalmente 2 tone din acesta, dacă cineva din țările nordice are nevoie de un strigăt) am nevoie doar de 1300 kg pentru proiectul meu.

5: Câteva cristale de iod (ușor)


izolați din tinctură sau cumpărați de la colecția de elemente și rupeți ecranul

6: Clorură de amoniu - NH4Cl (UȘOR)


NH3 + HCl → NH4Cl (aceasta înseamnă neutralizarea bazei și a acidului, unde presipitatul este clorura de amoniu)

NH3 poate fi cumpărat de la toate RW sau de la magazinele de cabane care vând toalete portabile ca produs de curățare / descompunere a toaletelor.
hcl- magazin de piscine

7: Apă distilată 2 L (ușor)


de-ionizator sau filtru de osmoză

8: Carbonat de sodiu (NaCO3) (de la orice magazin alimentar)

9: Clorură de sodiu (NaCl) (de la orice magazin alimentar)

10: Sodiu metalic - (pentru uscare) literalmente 100 de moduri de a face de la chimic la combustie și electroliză


Fabricat din așchii de magneziu, hidroxid de sodiu, cristale de mentol și ulei mineral fără "inele aromatice" / ulei hipoalergenic pentru copii
apoi putrefiat în reflux de 1,4 dioxan

11: sare Epsom uscată (de la magazinul de grădinărit sau de aditivi alimentari)

uscată în cuptor la 250 grade Celsius timp de 4 ore

Sunt, de asemenea, acizi, metanol, etanol și HCL și gaz CL2 și alte câteva substanțe chimice care nu merită enumerate atunci când toate acestea sunt disponibile la furnizorii de piscine sau la magazinele de caroserii sau la magazinele de feronerie generală.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Omule, doar nu te gândești serios să faci o lampă cu cetenă în laboratorul tău de amatori, nu? Este foarte, foarte periculos. Nu face asta. Știu că Laboratorul lui Doug a făcut-o într-un episod, dar chiar și fanii lui au crezut că a fost nesăbuit și l-au criticat. Pur și simplu nu o face.

De asemenea, dacă acesta este planul dvs. de a produce 100 kg de precursor ... pentru un proiect de hobbyist în cantități mici: sună distractiv (cu excepția lămpii cu cetină. Aceasta este moartea într-o sticlă). Pentru uz comercial: nah. Prea multe surse de erori și prea multă muncă. Nu cred că această abordare DIY este fezabilă. Adăugați faptul că prețul stradal al amfetaminei în Scandinavia este de aproximativ 6 euro/ g ...
Dar dacă sunteți ferm hotărât să faceți acest traseu foarte loooong în loc să găsiți un portar care să primească transporturi de precursori rezonabili, vă rugăm să nu construiți lămpi cu cetină. Anhidrida acetică poate fi fabricată prin proceduri mult mai sigure:
Oricum ai face-o, anhidrida acetică nu este "ușoară".

De asemenea, cred că P2NP nu este nici listat, nici ilegal. Recunosc că nu cunosc legile exacte din Norvegia, dar uitându-mă la listele de precursori de stupefiante din UE, P2P se află pe ele (de obicei abreviat ca BMK), dar nu P2NP. M-a surprins, dar sunt convins că importul unei substanțe chimice care nu figurează pe listă nu este același lucru cu importul unui narcotic din programul 1. În Norvegia sau oriunde altundeva.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Lampa cetenică este într-adevăr periculoasă dacă nu înțelegeți de ce și ce se întâmplă chimic, dar atunci când este proiectată corespunzător, nu este. și da, în Norvegia, a fi prins cu substanțe chimice este mult mai rău decât drogul obișnuit. în Norvegia, pedeapsa pentru sintetizarea drogurilor = minimum 13 ani de închisoare. o căutare rapidă pe Google și veți vedea peneltis scăzut avem în Norvegia pentru droguri. 22000 kg de hașiș i-au adus tipului principal 14 ani de închisoare. 200 kg de cocaină 11 ani. un prieten a fost arestat pentru contrabandă cu 28 kg de amfetamină pură și a primit 6 ani de închisoare. în norvegia legea este retardată după aproximativ 1 kg de orice substanță pedeapsa nu este mult mai mare, astfel încât de la 1g- 1 kg să numim asta nr: 1 limită de pedeapsă apoi de la 1 kg la 5 kg este numărul la apoi 10-50 kg și așa mai departe. "timpul suplimentar pe care îl obțineți de la 10 kg la 100 kg este minim, astfel încât dacă cineva decide pentru prima dată să facă acest lucru ar putea să o facă în mod corespunzător.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
dar dacă aveți o modalitate bună de a produce acetilcrorura , pot face evaluări pentru această procedură. Îngrijorarea mea este că vorbim de zeci de tone de substanțe chimice de bază pentru a face acest lucru, de aceea am nevoie de rute care minimizează nevoia de substanțe chimice. lampa de cetină înseamnă că pot face anhidridă acetică - din apă și bicarbonat de sodiu.
Sunt de acord că, dacă aș avea un furnizor de încredere de P2NP, ar fi cel mai bine. dar mi-e teamă că găsirea acestei persoane va fi aproape imposibilă. de asemenea, trebuie să implic transportul maritim care să ofere poliției o modalitate ușoară de a mă găsi. deci sunt atât de multe probleme de rezolvat pentru a importa cu succes. eu unul nu văd nicio modalitate posibilă de a face acest lucru să se întâmple. prima problemă este transportul maritim și o adresă pentru a primi colete. A doua problemă este plata, există doar prea multe indicii lăsate în urmă pentru poliție. de asemenea, aceasta înseamnă că interpool, de asemenea, poate găsi expedieri. în esență, mai multe țări care este implicat greather este șansa ca cineva să afle, de asemenea, resourses care este folosit pentru a rezolva cazul este, de asemenea, mai mare de mai multe poliție care este implicat. dacă cineva are orice sfaturi cu privire la modul de a rezolva acest prblems mi-ar plăti foarte mult pentru această cunoaștere.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ascultați, lampa cu cetină necesită trecerea vaporilor de acetonă extrem de inflamabili (și a vaporilor de metan produși) printr-o bobină încălzită, indiferent de cât de mult ați citit pe internet despre aceasta și de cât de bine credeți că înțelegeți procesul.
Orice scurgere de gaz cetenic (poate fi cauzată de crăpături în sticlărie, lubrifiant uscat sau ales greșit pentru îmbinări, ventilație prost concepută a afumătoarelor sau orice alt defect minor al instalației) pune viața în pericol. Efectul este prelungit, astfel încât probabil vă veți simți bine în primele una sau două zile, apoi veți începe să faceți dispnee imediat ce mergeți sau vă mișcați. Aceasta va duce în cele din urmă la spitalizare și veți avea leziuni pulmonare interstițiale ireversibile care vă vor incapacita pe viață. Singurul tratament viabil este transplantul pulmonar. Și asta doar dacă sunteți expus la o scurgere minoră. Dacă s-ar întâmpla ca lampa să explodeze, printr-o scânteie în bobină, scurgerea ar fi masivă și ar putea duce la o moarte rapidă și dureroasă, fără nicio șansă de supraviețuire chiar și prin îngrijiri spitalicești.
Acesta este motivul pentru care nici măcar laboratoarele universitare nu permit în general această procedură. Eu nu aș întreprinde-o niciodată și, dacă aș face montajul, probabil că mi-aș pierde curajul când aș fi pe punctul de a apăsa întrerupătorul lămpii. Aceștia sunt cei zece cenți ai mei, alături de mulți alții.
Și da, clorura de acetil poate fi o pacoste și probabil necesită o achiziție, dar puteți alege și calea sulf+brom. Bromul e destul de periculos ca să te prostești cu el, dacă pericolul e ceea ce cauți :).

Și tu ești hotărât să produci droguri într-o țară în care producția de droguri prezintă mai multe riscuri și pedepse mai mari decât simpla distribuție? Nu e vorba că nu înțeleg nevoia de bricolaj, dar omul de afaceri din mine se revoltă :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
doar ca să fie clar pentru toți ceilalți. nu faceți această lampă. sunt de acord

În ceea ce privește pedeapsa, este simplu. cumpărați și importați droguri pentru revânzare = 99,8% șanse să fiți prinși. fiți deștepți și produceți singuri = 95% șanse să fiți prinși. voi alege riscul cel mai scăzut ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ți-aș recomanda să cauți precursori în China, să găsești o cutie poștală abandonată care nu se află în mod evident într-o casă abandonată și să o trimiți acolo fără semnătură . țara mea permite adăugarea de instrucțiuni de livrare, așa că eu folosesc "lasă în cutia poștală" . Ai putea, de asemenea, să cumperi o cutie poștală, să găsești un loc bun pentru ea și apoi să adaugi o scrisoare la numărul vecin și să o arunci cu o seară înainte să fie livrată. Urmăriți urmărirea (cu vpn etc.) și veți ști dacă a fost oprit la vamă sau nu. Unele țări poștă, de asemenea, permite pachetelor să fie redirecționate cu ușurință, așa că poate ai putea redirecționa o dată ce a ajuns trecut de vamă la o locație mai sigură, Dacă nu este ilegal, dar urmărit atunci ei vor nota doar adresa de livrare inițială, nu în cazul în care redirecționați-l la. Dacă este ilegal, atunci nu aș redirecționa la propriul loc, dar amintiți-vă că există un iad de o mulțime de poștă din China, este atât de ușor pentru a obține lucruri prin, legal sau nu.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
deși sunt de acord că nu aș trimite nimic la mine acasă (inclusiv sticlărie, cu excepția cazului în care este vorba de piese ciudate, cum ar fi adaptoare), nu este imposibil. De fapt, este destul de ușor. Găsiți o casă goală de vânzare și trimiteți-l acolo. Recuperați pachetul noaptea cu o mască. Urmăriți urmărirea pentru a colecta noaptea în care ajunge.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
nu este o idee groaznică - eu aș fi totuși cauza. De asemenea, poliția poate schimba substanțele chimice în primul rând. Știu că poliția din Norvegia face adesea acest lucru atunci când găsesc droguri. și, de asemenea, lasă lucrurile să treacă, dar le supraveghează. tho bit masca rezolvă asta, cu excepția cazului în care au supraveghere cu personal. sfat bun oricum, așa că vă mulțumesc. Această metodă pare un pic "obraznică" sau o mișcare nesimțită din partea proprietarilor, dar trebuie să spun că, după ce am citit asta, poate că trebuie să gândesc un pic mai mult ca un nesimțit, s-ar putea să mă ajute să rezolv unele probleme. :D

va nota doar adresa de livrare inițială, nu și adresa către care o redirecționați - Acest lucru sună greșit, poate că așa este, dar totuși aș crede că adresa de livrare ar fi cea pe care au notat-o, indiferent unde ați schimbat-o. Desigur, mă voi interesa de acest lucru.

VPN-ul este la fel de util ca un penis rece și zbârcit. nu îl folosiți. oferă într-adevăr un sentiment fals de securitate, cu excepția cazului în care știți cum să îl folosiți sau verificați dacă cel pe care îl folosiți ascunde într-adevăr IP-ul original sau care a fost comanda originală. există multe modalități prin care se pot redirecționa pachetele de date, ceea ce face în esență un VPN. este șocant să vedeți unele dintre diferitele servicii VPN care nu fac acest lucru în mod corespunzător deloc - și cel mai rău dintre toate au o criptare foarte proastă sau, în unele cazuri, NICIUNA.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Și eu locuiesc într-o țară foarte strictă (mai strictă decât Norvegia) și, din experiența mea, expedierea din China folosind o opțiune de expediere "linie specială" tinde să aterizeze bine. Linia specială are jumătate din clearance-ul vamal făcut înainte de timp, ceea ce înseamnă că zboară prin vamă, probabil că va primi încă câini peste ea, dar asta nu este o problemă.
Dacă o casă este goală și aveți ceva confiscat la ea, poliția nu va deranja proprietarii foarte mult. Și nici noii chiriași care au dovezi că tocmai s-au mutat nu vor fi deranjați. Deci, nu este a fi un nemernic este doar a fi viclean.
Da, Vpn nu oferă prea multe. Eu folosesc Tails și Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
mai stricte decât Norvegia cele mai profunde condoleanțe :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Yep its okay though, as i do take advantage of it (high prices) . Mai mult risc = mai multă recompensă.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Mă îndoiesc că este mai strictă decât unde sunt eu... Locuiesc în jurul valorii de 25 Karens, dintre care majoritatea sunt pensionari... nu există case goale id risc de transport maritim la. Alte idei? Oricare dintre sursele pe care le-am avut în China pentru suc nu mi-ar vinde orice produse chimice restricționate ... cineva are orice surse legale pentru precursori care va expedia în țara de folosit pentru a fi liber?
 
Top