Pastile de umplutură?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Am presat recent propriile tablete de viteză, sunt tablete de 8 mm cu o doză de 35mg în fiecare tabletă, ceea ce înseamnă că am aproximativ 265mg pe tabletă pe care trebuie să o înlocuiesc cu un fel de umplutură, am făcut niște cercetări și până acum am folosit lactază, dar am îndoieli că este cel mai bun, deoarece tabletele sunt lăsate cu o consistență mai asemănătoare cu tabletele de electrolit decât o pastilă obișnuită, lol.

Am făcut niște cercetări și am descoperit că celuloza microcristalină este, probabil, un pariu bun, dar mă întrebam dacă cineva de aici are vreo contribuție.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ei bine, am mai făcut câteva cercetări și, cred că am ajuns la un raport destul de bun în minte acum, greutatea pastilei va fi de aproximativ 300mg, planul este după cum urmează

15% (45mg) Amfetamină
5% (15mg) din liantul meu, în cazul meu va fi metilceluloza, am nevoie de aceasta deoarece comprim pastilele la o presiune mai mică pentru a păstra matrițele mele personalizate.
80% (231 mg) din umplutură, în cazul meu va fi probabil celuloză microcristalină
Acest lucru nu include acoperirea, deoarece probabil voi folosi fie Shellac, fie HPMC. sau, alternativ, pot doar să le lustruiesc, deoarece am un tambur care ar trebui să funcționeze pentru ele.

Să-mi spuneți ce credeți.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
ușoară actualizare, MCC a fost greu de obținut în cantitățile de care aveam nevoie, așa că îl înlocuiesc cu Sorbitol și amidon, am făcut un test și comprimarea acestora împreună produce o tabletă de duritate decentă, combinând asta cu un strat subțire de shellac a făcut pastilele să simtă o rigiditate bună și nu mai lasă reziduuri de pulbere pe degete din cauza stratului, toate pentru că nu-mi pot permite o presă adecvată cu matrițe de metal personalizate chiar acum lmao, În schimb im folosind matrițe 3d imprimate ale preselor de pastile și turnarea lor cu rășină epoxidică de înaltă rezistență, aduce costul meu pentru forme personalizate și ștampile în jos de la aproximativ 120 pe mor la aproximativ 0.Sunt mai predispuse la rupere, dar în general libertatea de a crea matrițe personalizate ori de câte ori doresc un design nou este mai benefică.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Sper că, atunci când voi obține o conexiune bună pentru amfetamină, voi putea să produc suficient pentru a da câteva mostre :) (dar va fi doar UK -> UK)
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ce tip de tablete doriți să realizați? Vreți să semene cu tabletele Adderall?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Am creat deja câteva modele de timbre și mă orientez mai mult spre ceea ce vedeți de obicei pentru XTC, adică amprente și modele personalizate, nu aș vrea să induc în eroare oamenii cu speed deghizat în Adderall, chiar dacă sunt același lucru din punct de vedere funcțional, mai ales că folosesc chiar sulfat.

dar da, nu pot garanta 100% pentru că este greu să testezi diferiți izomeri unul de celălalt, pe majoritatea testelor, metamfetamina și toate celelalte amfetamine apar ca fiind practic identice, deși cunosc linia de producție a surselor mele actuale, așa că cel puțin pentru moment pot asigura că este sulfat... Ei bine, cel puțin eu nu am o configurație de cromatografie, așa că sunt limitat la reactivi pentru a-mi testa lucrurile.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
dar motivul meu nu este departe, sunt diagnosticat și eu cu ADHD, dar am fost blocat de prescripțiile de amfetamină din cauza consumului meu de droguri, deci o parte din motivul pentru care le fac în primul rând este o alternativă cu costuri reduse, poate nu la fel de sigură, dar ambele sunt amfetamine în finalul zilei.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Pe baza rezultatului pe care l-aș putea produce, m-aș simți confortabil să le vând în viitor la aproximativ 1 GBP pe pastilă, ceea ce cred că este corect având în vedere că le presez manual și trebuie să am un stimulent pentru a risca.
Dar mai întâi voi începe cu mostre, astfel încât să pot construi o anumită încredere.

dar mai întâi mai întâi trebuie să perfecționez procesul
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Odată ce obțin o presă bună care cred că este de o calitate suficient de ridicată, probabil că voi trimite imagini aici, cel mult pot produce 18 pastile în același timp cu presa mea de lot, partea care consumă timp este acoperirea lor cu shellac, aveam de gând să folosesc un strat de polietilenă, dar shellac este mai ieftin și puțin mai ușor de acoperit în mod corespunzător, de asemenea, nu va inhiba absorbția amfetaminei, astfel încât ar trebui să acționeze similar cu o pastilă IR.
 
Top