• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Ajutoare

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Caut voluntari care sunt dispuși să sprijine dezvoltarea logistică în țara noastră.
Este nevoie de oameni care să ridice colete dead drop, să lase dead drop și să trimită cantități mici prin poștă/curier.
:)
În curând vor exista mai multe produse - cei care se implică pot conta pe remunerație, ajutor în domeniul chimiei și posibilitatea de a alege "ce ar trebui să urmeze" Dacă doriți să luați parte la o misiune de facilitare a accesului la produse de înaltă calitate, deoarece credeți că așa ar trebui să fie și este nedemn de ce produse sunt disponibile pe piețele locale - atunci trebuie să-mi scrieți
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Dar prețul dvs. în țara dvs. pentru 1 kg cmc este scăzut dealer ia în cazul în care prețul este scăzut de la el este nici o problemă cristal este Brown galben prețul trebuie să fie scăzut. Văd că vreți să fiți șef de bandă
Așteptați-vă până la 20 de ani de închisoare și economisiți mai puțin de 50k€ pentru un avocat în închisoare. Producție, trafic, participare la un grup infracțional, minim 10 ani de închisoare. Un astfel de laborator prinde câteva în fiecare lună în țara dumneavoastră, nu credeți că veți fi o excepție, fiecare companie chimică este sub supraveghere atunci când comandați un transport mai mare de produse chimice. Doi acum vă pot urmări telefonul sau dispozitivul pe care îl folosiți. Pentru a face 6kg aveți nevoie de un reactor de sticlă de 100l. Următorul cmc costă 300€ 100g, deci cât ar trebui să coste al tău pentru a plăti oamenii pentru dead drop și transport??
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
nu este nevoie să se facă la scară largă, este doar un concept, alții pot continua sau se pot alătura pentru a face același lucru, toată lumea poate găsi un loc, apoi pot pleca, dar ideea va funcționa singură. Mulți oameni au probleme cu calitatea, așa că este timpul să ia o parte în mâinile lor și să meargă în propria sinteză, dar nu toată lumea va face asta, este nevoie și de alții
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Este foarte adevărat ceea ce ați spus, din câte îmi amintesc, a fost la fel acum 10 ani în această țară bolnavă, nu cred că se va îmbunătăți, cu siguranță, este mai rău acum...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nu este atât de rău, are o mulțime de avantaje (drept chimic)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Omule crede-mă într-un timp în care polițiștii și forțele de ordine verifică legea / produsele / probele acolo Vei aștepta în închisoare pentru rezultate până la 9 luni. fără îndoială.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
sună puțin incredibil, dar așa stăteau lucrurile când locuiam eu acolo. probabil că încă nu s-au schimbat prea multe. și închisoarea din Polonia în comparație cu cea din Marea Britanie nu este atât de grozavă, închisorile din Marea Britanie sunt ca niște vacanțe cu buget redus în comparație cu cele poloneze.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Pe de altă parte, legea s-a schimbat și nu mai este ilegal să produci droguri acum :)
oamenii au încetat să mai planteze canabis, în schimb fac sinteză care se aplică la cbd, laboratoarele în vrac cumpără pe o singură pagină și poliția doar urmărește care tipi cumpără din nou abmount în vrac și merg direct la sinteză, după cum cred eu
calitatea produsului pe străzi nu poate fi mai scăzută decât este acum. Doar prețul contează, pentru că nimic nu-l poate reglementa în afară de asta
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
în PL uneori nu contează dacă este legal sau nu, oricum ești suspect, chiar și atunci când ești un civil obișnuit care nu face nimic.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
o pantă alunecoasă în acea parte a UE. credeți-mă.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
este pentru că guvernele nu pot face drogurile legale și legea pentru asta a fost foarte bună pentru a face oamenii să se apuce de sinteză, vezi în polonia cine este prins. Persoane care cumpără 100 kg de precursor și 200 l de metilamină și se lansează pe scară largă cu instrucțiuni cumpărate de pe internet și numai astfel de persoane au fost prinse. Ei nu cred că pot face o muncă optimă, solvenții pot fi distilați în loc să fie ținuți în casă ei fac "laborator" canistrele pot fi topite.
Calitatea produselor este cea mai scăzută, bhecasue doar prețul scăzut contează. Legea încă nu este suficient de bună pentru a ajunge la final, dacă vă uitați pe acea parte :)
are și o mulțime de găuri, care sunt positive pentru ca oamenii să poată obține reactivi/solvenți.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. nu o lua personal sau greșit, dar Tu știi statistică și teorie, eu și OP de mai sus probabil că știm realitatea așa cum este...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Știu la ce vă referiți amândoi
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Practic, Polonia este un fel de Orient Sălbatic, legea este o teorie, doar o teorie. este ca și cum ai încerca să-ți înființezi propria afacere în America de Sud... ce altceva aș mai putea spune, poate că alți polonezi îți explică mai bine ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nu sunt un mare :) Nu exist în comparație cu piața de medicamente din Polonia și nu se va schimba niciodată... Totul este să găsești pe alții care gândesc la fel și nu sunt mulți. Nu am creat această postare pentru a oferi aderarea la scară largă întreaga țară opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Pentru a vă da un indiciu, am fost percheziționat de poliție (acasă și la locul de muncă) doar pentru că probabil am ceva. acel ceva a fost 0,2 g de iarbă, nu am vândut sau fabricat niciodată nimic, doar pentru că era posibil ca polițiștii să obțină un scor și un bonus...
Omule, am fost arestat ca un adevărat gangster pentru nimic....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
și norocul meu după câteva zile m-au eliberat, fără nicio scuză ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Știu cum arată uneori... Ce pot să vă spun
Au avut o viziune în cap și au făcut-o.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
într-adevăr, exact, deci uite acum despre ce ai scris despre legea chimiei, pur și simplu nu funcționează așa...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ei bine, am avut unele aspecte specifice în minte, de fapt, dar ar putea fi mult mai rău decât este și, probabil, va fi pentru pple care produc.
Legea în secțiunea juridică despre chimie și meserii este buissness oppurtunity în țara noastră.
 
Top