Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua, îl caut pe Amin care are aspectul și caracteristicile metamfetaminei. Clorhidratul de morfolină este bun, dar culoarea sa în tub devine mai întâi galbenă și apoi roșie. Clorhidratul de metilamină este și el bun, dar când se topește pe folia de aluminiu, descompune aluminiul și ia foc. Prieteni și profesori de chimie, există o amină similară cu izopropilbenzilamina, vă rog să o prezentați.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Feniletilamină HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Am preparat feniletilamina și am transformat-o în sare cu acid clorhidric. Prima problemă a fost că s-a cristalizat, ceea ce era similar cu solzi mici de pește, iar a doua problemă în țeavă a fost că arăta ca un tencuială albă după răcire, iar cristalul nu a devenit în formă de stea.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Îmi puteți spune (sau afișa public) procesul pe care l-ați utilizat pentru a prepara feniletilamina HCl? Mi-ar plăcea foarte mult să aflu despre asta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Deci... medicamente false? Nu știu unde vă aflați, dar majoritatea locurilor vă acuză de o infracțiune destul de echivalentă pentru vânzarea de droguri false, la fel ca în cazul drogurilor reale. Apoi îți postează numele la știrile locale spunând că ai fost acuzat de vânzarea de droguri false și oamenii cred că ești un ticălos. Izopropilbenzilamina este exact ca metamfetamina, dar chinezii o vând pentru aproape nimic. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
nimeni nu a întrebat despre asta nu mai răspunde la fiecare post dacă nu ai cunoștințe adecvate.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
"Cunoștințele" mele erau adecvate. Vreți să citez niște surse? Ai de gând să "demontezi" comentariul meu?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nu fiți nebuni. Vinzi medicamente false. Ești nebun. Toată lumea știe că vinde droguri adevărate și droguri false amestecate împreună.

Tropane: A răspuns la întrebare, izopropilbenzilamină. Poate nu mai răspunde dacă nu ai nimic de contribuit
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Nu depinde de dvs. să comentați și să dați sfaturi, dacă aveți informații, spuneți-le, altfel, se sufocă
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Acum va trebui să începem să folosim sistemul de rating. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Aici există doar afirmații. Am pus o întrebare simplă, dar nimeni nu a putut răspunde. Majoritatea răspunsurilor de pe acest site sunt copii ale erowide, un analfabet dar cu pretenții
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ah, da, acele întrebări enervante care sunt atât de simple încât trebuie să le pui și să nu ai încă un răspuns. Îmi pare rău că a trecut aproape o lună și nimeni nu ți-a rezolvat problema cu privire la modul în care îți vei realiza escrocheria măruntă.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Dacă credeți că persoana medie de pe acest site poate obține informații utile despre chimie de la analfabeți ca voi și să facă bani! Foarte amuzant și trist. Eu însumi sunt un expert petrochimic senior. Castravetele nu este niciodată un fruct
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Cu ce pot tăia această metamfetamină pentru a jefui pe cineva" nu este o întrebare de chimie.
 
Top