Looking for a vendor Furnizor de încredere pentru SUA

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Bună tuturor, am făcut o grămadă de cercetări încercând să găsesc un furnizor discret, consistent și de încredere pentru diverse RC, dar în cele din urmă am realizat că ar fi fost un joc de noroc total, indiferent de ce.

În cele din urmă m-am gândit să-i întreb pur și simplu pe cei mai cunoscători decât mine dacă pot obține cel puțin un indicator în direcția cea bună. Caut un loc cu o selecție destul de vastă, dar cerșetorii nu pot alege. Aș dori totuși ca vânzătorul să aibă cel puțin NEP și câteva opioide.

Aș aprecia cu adevărat orice ajutor, mulțumesc!

CFD
 

happyjona

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Nu puteți face publicitate în acest fel aici, dle ofițer. Nu uitați să citiți regulile din partea de jos a paginii
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Scuze, am crezut că vorbești cu mine. Caut doar sfaturi cu privire la furnizorii care livrează în SUA 🫡
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Știți că NEP nu este un rc, nu? Este programul 1. La nivel federal, nu există Rcs, conform legii analogice. Un medicament nici măcar nu trebuie să te drogheze, dacă pot dovedi că ai crezut că o va face, este un analog.
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Bine, mulțumesc pentru clarificare. Sunt conștient de modul în care sunt interpretate legile RC. Încerc doar să găsesc un furnizor de încredere, asta e tot.
 
Top