Squat the World - Subiect general

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ayy! Știu că poate sună ciudat, dar sunt curios cum arată squatting-ul în țările voastre și ce credeți despre el în general.

Ca o persoană mai puțin activă acum, sunt curioasă ce credeți despre acest stil de viață pentru că nu pot găsi un cuvânt mai bun pentru asta :)

Așa că... spuneți-mi ce credeți și cum vedeți acest mod de viață :)

Apreciez mult!


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Am văzut câteva idei unice cu stealth camping
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Unic? spune-mi despre asta! ;) am fost stealth (nu mod extrem, doar încerc să fac locul meu nu prea mult vizibil) cort camping în periferia orașului mare pentru aproape 9 luni drepte, și doar pentru a clarifica am început în noiembrie cu câteva zile înainte de ziua mea de naștere doar ca o tabără de câteva zile și cumva am ales să rămână fără locuință pentru o perioadă mai lungă de timp.

și doar pentru a clarifica un pic mai mult, în acel moment pentru cea mai mare parte a timpului am fost păstrarea mea de lucru bucătar regulat și hustle parte ca ajutor de lucrător în construcții :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Vremurile sunt grele, iar oamenii trebuie să facă ceea ce trebuie să facă. Este un scenariu cumplit să fii în aer liber. Acestea fiind spuse, ocuparea ilegală este exact la fel ca furtul, cu câțiva pași în plus, deci, în funcție de cine este proprietarul, îmi place sau nu. Dacă proprietatea aparține unei persoane fizice, furi și prestezi un serviciu necorespunzător unei persoane, dacă proprietatea aparține unei corporații, seamănă mai mult cu furtul din magazine, o versiune ușoară și măruntă a furtului.
 
Top