vânător de tulpini... în căutare de semințe sau clone? uriașă vânătoare de fenomene

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
nu cineva de la au fost vreodată vrea să mă ajute să caut unele semințe unice de canabis ill fi în căutarea peste tot în lume pentru a vâna și de a crea noi pete să începem să aruncăm comentarii acolo pe ceea ce toată lumea are sau poate obține doar trăsături bune dorite ..lets start messaging... bine vă faceți griji cu privire la compensare sau donații din urmă $$ CE SEMINȚE sau clone ai sau BUDDY ta?
Eu am
Runtz, alb, negru, albastru, roz
Oreo Fritz
Black-cherry gelato
gellato41
gellato bubblegum
lapte ceral
rs11
lapte de pirați
20 plus mai mult!!!
Îmi plac doar tulpinile purpurii, dar pot întotdeauna să încrucișez plantele împreună pentru a face o versiune purpurie, așa că vă rog ce aveți în grădina voastră din Eden? miros, culoare, gust, conținut de cristale, aspect, orice detaliu impresionant dorit!!!! Să echipa împreună ca o comunitate și oricine care ajută cu noul meu proiect va primi credit pentru ceea ce genetice vreodată face aruncați procesul de eliminare imagini și actualizări vor fi furnizate acest lucru este un experiment de vânătoare 10,000 pheno așa că hai să unele semințe bune sau clone la acest forum ... WHAT you GOT și un site este în curs de creare în cazul în care acest lucru ia off mulțumesc Breaking Bad pentru discuții deschise și ajuta la răspândirea medicina în întreaga lume
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Mi s-au oferit 30-40 de tulpini săptămâna aceasta. Căutați ceva în mod special? Marijuana recreațională este legală acolo unde mă aflu eu, așa că toată lumea și fratele ei sunt geneticieni amatori. Nu este o știință rachetă, încrucișează două soiuri care îți plac, cultivă o grămadă de semințe, clonează fenomenul tău preferat și bucură-te de vigoarea hibridului tău 💩
 
Top