Tentativă de asasinat asupra lui Trump

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fostul președinte Donald Trump a fost ținta unei tentative de asasinat sâmbătă, la un miting din Pennsylvania. FBI l-a identificat duminică dimineață pe atacator ca fiind Thomas Matthew Crooks, 20 de ani, din Bethel Park, Pennsylvania.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mi se pare foarte suspicios. Cred că a fost planificat. Fie ca o cascadorie publicitară, fie "statul profund" îl voia mort. Sunt atât de multe lucruri dubioase în legătură cu acest caz și, în mod surprinzător, astăzi este convenția națională republicană.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cu siguranță pot vedea acest lucru. Ca o modalitate de a-și crește numărul de sondaje. Idk doar pare atât de riscant în multe feluri. El ar merge la închisoare dacă a înscenat asta. De asemenea, el a fost atât de aproape de a fi mort, care pare extrem
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Este ciudat cum, dintre toate locurile, acoperișul aflat în vizorul direct al lui Trump nu era securizat, exista o scară care urca spre el și că lunetiștilor serviciilor secrete li s-a spus în mod repetat să nu tragă.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tot ce aud este că acele acoperișuri ar fi trebuit să fie acoperite. Este un loc perfect pentru a filma
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
în plus, este foarte puțin probabil ca trăgătorul să fi ratat, cu excepția cazului în care a fost intenționat... nu știu prea multe despre arme, dar ar fi trebuit să fie ușor să-l împuște pe Trump de unde era, cu un AR nu mai puțin. Trump nici măcar nu a avut nevoie de copci. al naibii de ridicol. cred că a fost doar pentru a obține căldura de pe el cu toată drama instanței, sau pentru un fel de simpatie cred. "Am fost împușcat apărând justiția, așa că ar trebui să mă votezi!!"
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Glonțul i-a atins urechea doar pentru că și-a mișcat capul la momentul potrivit. Dacă nu ar fi decis să se uite într-o parte, ar fi fost mort.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Mă întreb dacă acest lucru este ceea ce îl face să câștige
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Biden a renunțat și îl susține pe Harris
 
Top