Utilizarea tehnologiilor de inteligență artificială pentru demascarea traficanților de opioide de pe Darknet

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Audit al Biroului de programe în domeniul justiției Institutul Național al Justiției: Utilizarea tehnologiilor de inteligență artificială pentru a expune traficanții de opioide de pe rețeaua neagră: grant acordat West Virginia University Research Corporation

(Link de rezervă)


Știu că vouă, gorilelor, nu vă place să faceți clic pe linkuri, așa că voi copia și lipi doar ceea ce mi s-a părut interesant, așa cum am citit și eu.

Pagina 2:

Pagina 6:

Pagina 9:

Pagina 10:

Pagina 11:

Restul documentului se plânge că cercetătorii nu au întocmit corect documentele și nu au urmărit cheltuielile.
Cineva a avut probleme din cauza conflictului de interese.


Note ale utilizatorului:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Lucruri interesante. Raportul de audit nu conține prea multe informații relevante pentru noi, dar poate fi o rampă de lansare către lucrările de cercetare publicate care dezvăluie de fapt metodele și tehnicile utilizate. Ar fi bine să le punem în legătură, voi încerca să găsesc câteva și să le pun în legătură aici.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Cuvintele-cheie iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective nu produc nimic în motoarele de căutare. Documentele probabil că nu fac deloc referire la acești termeni și va fi nevoie de un efort serios pentru a căuta printre documentele legate de WVURC.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh conținutul postului meu a fost schimbat, mulțumesc pentru personalul heads-up Doamne, încerc doar să adaug valoare
 
Top