News Bine ați venit în olandeză

MocnykutasMomIsHot!

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Citesc aici de șase luni și acum că am văzut asta am decis să îmi creez un cont. M-am tot întrebat de ce Țările de Jos, ca unul dintre cei mai mari jucători din acest domeniu, nu are propria sa secțiune. Bună treabă, omule!
 

Benjamin

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună dimineața, domnule, puteți să mă ajutați cu un furnizor legal de metonitazină Știu că este banda în acest forum, dar vă rog să mă ajutați
 

walkerwalk

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 26, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Mă bucur. Lucrez la o nouă metodă 5449, pulberea 5449 a scos doar 37% cu fosfor oricine are idee cu ce altceva se poate topi. Am auzit deja acid citrcone și acid clorhidric trecut prin.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Aș încerca mai întâi cu sare, numărul CAS 5449 trebuie să fie greșit. Trebuie să fie un produs nou furnizat sub vechiul număr CAS. Au existat mai multe produse în trecut în care au ieșit doar 30/35%.
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Wizard aveți formulele de topire bmk pe fosfor și pe acid clorhidric?
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Acid citric 25kg , 50kg BMK glicemic, 75ltr apă nu este nevoie de acid clorhidric
Dacă faceți metoda Luckart!

reduceți la scară dacă este necesar
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Nu în această ordine, apropo, citric și apă se încălzesc până la 60 oc apoi se adaugă pulbere BMK
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Pentru vechiul 5449...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Nu pentru cei noi, dacă cineva ff lasă să o analizăm, și știm ce este ar face-o mult mai ușoară....
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Este o pulbere nouă pe un număr de cas vechi este 25% partenerul meu doar experiența mea personală, deși
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Da, este o pudră nouă, nu vor să dea încă numărul CAS. Ați încercat această pulbere? Și pe alți acizi? Din experiența mea, acizi diferiți sau cantități diferite de acizi pot da randamente diferite...
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
EGPA 3-oxo-4-fenilbutirat de etil

Nimic mai mult decât o suspiciune maro închis și altfel poate EAPA varianta etil a MAPA
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Da, am încercat această pudră nouă în pretenția că era aceeași pudră veche, așa că am făcut 200 kg și am ajuns la un randament de 25 %, dezamăgitor după o muncă atât de grea
În ceea ce privește acizii amice am doar un copil de stradă care a arătat un anumit mod niciodată văzut metoda noastră chiar menționat pe aici, dar metoda Lukart cu r propriile tweaks
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ei bine, dragul meu prieten, calea mea m-a costat o oală întreagă de miere să învăț și să mi se arate, așa că este un pic cam complicat, într-adevăr 🤔
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Există vreo substanță nouă care poate înlocui 5449 (versiunea veche a sării de sodiu)?

Puteți să-mi spuneți CAS sau numele noii sări de sodiu?

De asemenea, doresc să obțin unele și să încerc să folosesc noua versiune a sării de sodiu pentru a face P2P
 
Top