ce temă folosiți?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
cum ar fi u știu chestia selector de culoare puțin în colț? ce culoare ai voi alege? eu de obicei fac roz, dar am schimbat-o la albastru cuz cred că arată mai bine cu noul meu pfp lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ce este aceasta?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ZmOLCnqywa

micuța chestie cu paleta
ce culoare alegi? a mea este roz rn
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Oh, înțeleg. Nu există JS aici :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im înapoi la verde preferatul meu și la vederea mea, violet cu linii albe nu au fost bune pentru ochiul meu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
simțit, aș vrea să existe un mod întunecat. cum ar fi, da, există o opțiune gri, dar aș vrea ca toate părțile albe ar putea fi negru sau gri închis în timp ce toate părțile colorate pot rămâne colorate. roz și negru ar fi drăguț și mult mai ușor pe ochii mei. vin în jos de la coca rn și alb nu este comedown-friendly lol
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
O urare către administratori atunci. Cool cocaina lui este ieftin și destul de mare doar bucurați-vă de umed. Vă rugăm să faceți o notă de ea. Nu am primit nici o cocaină în orice moment încă. Slab Coke/Heroina este ca 50$/g, că natura grea nu poate fi rc imitat, așa cum este Salvinorin și Cannabis integritate. LSD se bazează pe ciuperca făinii. Sunteți cu toții de acord?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Nu am făcut niciodată stimuli rc, așa că nu aș ști, dar nu cred că majoritatea rcs s-ar apropia de cocaină. și da, este foarte ieftin, dar totuși de bună calitate pentru preț. bine pe vânzător. sunt de acord că psihedelicele rc nu sunt la fel de bune ca cele tradiționale. nu am făcut nimic sintetic, dar, de exemplu, ciupercile sunt mai distractive decât lucruri mai puțin cunoscute, cum ar fi lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dimetocaina este foarte ieftină cocs slab rc. 5meoDMT este produs în cea mai mare parte ca rc și este halucinogen de top, rc sunt mai mult decât natura și bun. Ciupercile pcylosybin sunt mai puternice decât semințele LSA un analog LSD slab, asta este un dat...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Această caracteristică este la fel de utilă ca și postul dvs.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
până și copiii știu asta
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dacă nimeni nu a menționat, ifntou sunt un dispozitiv, cickmsettinfs, derulați până la partea de jos, despre telefon, și apoi faceți clic pe build # de 7 ori. Ați activat controalele dezvoltatorului. Faceți clic pe asta și puteți forța modul întunecat pe orice. De ce yo5 sunt acolo în modul dezvoltator, mergeți mai departe și activați ' forța permite aplicații pe extern și thatbwill vă permite să mutați aproape orice aplicație la mașina SD
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tema numărul 7 + sistem modul întunecat reguli pentru mine !
 
Top