Question De ce Vicodin pare atât de neobișnuit?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Nu sunt un expert în opioide, poate că oxizii sunt mai ușor de sintetizat; tot ce știu este că sunt șocat că nu pot găsi niciun mesaj despre acest lucru.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Din experiența mea, oamenii doresc mai ales chestii importante precum Oxy. Este greu acum pentru că trebuie să vă faceți griji cu privire la fent
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Cred că nu am luat niciodată oxy, dar vicodin, când eram mai tânăr, a acționat aproape ca o cocaină de lungă durată; dar am acest adhd, deci rezultatele pot diferi.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Marca în sine nu mai este produsă, dar cred că mai mulți oameni sunt familiarizați cu termenul decât cu unele dintre celelalte, cum ar fi loraset sau loratab și Norco, care, de asemenea, nu mai sunt produse în SUA. Hidrocodona este aproape tot și există probleme de aprovizionare din cauza tuturor litigiilor și a represiunilor privind opioidele, astfel încât numai genericele sunt fabricate acum și multe dintre acestea nu sunt probabil fabricate în SUA. Oxy este, de asemenea, întotdeauna a fost mai popular și a fost nr. 1 prescibed durere med pentru mulți ani în SUA până când bs a început cu crackdown, dar poate fi încă? Și da, acestea afectează pe fiecare puțin diferit. Totuși, dacă doriți oxy sau dros adevărat, le puteți obține aici.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
De asemenea, este o problemă regională. Acolo unde am crescut eu, toate hidrocloridele sunt Vicodan, iar acolo unde a crescut soția mea, toate hidrocodonele sunt Lortab. Eu nu auzisem niciodată de "Lortab" până la aproape 30 de ani
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Adică, faptul că vicodinul este extrem de rar nu este prea rău; dacă molly-ul de aici este real, sunt mult mai încântat să văd asta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Îți voi confirma că Jesse James și Thuggaking au amândoi molly legit
QJdn6GpjDN

Dacă derulați până la capăt lista forumului până ajungeți la secțiunea SUA, treceți pe postul fixat și probabil că vă pot obține o mostră gratuită, Heisenburg va scoate din buzunar pentru a vă oferi medicamente gratuite. Acesta este un fapt.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Gândindu-mă la asta, și eu sunt familiarizat doar cu lortab. Cred că cei doi medici de la care am luat-o au spus "era" sau "era ca" Vicodan. Totuși, pe flacon nu scria niciodată vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Două comprimate de hidrocodonă/acetaminofen de marcă. Sunt identice și cred că mai există și alte două denumiri comerciale (am verificat)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic și Vicodin HP.
 
Top