de ce atât de multă dextroamfetamină acolo unde locuiesc, și nu metamfetamină? Care este motivul?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua, băieți.
Nu știu unde aș putea posta asta în acest forum, dar am o întrebare pentru voi toți!

De ce este atât de mult d-amph acolo unde locuiesc, și nu metamfetamină? Este pentru că este mai greu de făcut? Este mai scump per hit, astfel încât d-amph este alegerea mai bună? Adică, dacă chimiștii știu cum să facă d-amph, cu cât este mai greu să treci la meth de acolo?

Cred că poate fi din cauză că metamfetamina este mai rea pentru corpul tău, ar putea fi un motiv. Dar meth-ul lovește mai tare. Vreau mai multă metamfetamină aici, dar din păcate nu o văd pe aici.
Locuiesc în nordul Europei și aici se pare că .... d-amph este peste tot și în fiecare colț ... Dar nu meth

rămâneți în siguranță voi toți
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Acest lucru se datorează faptului că precursorul p2np este încă legal pentru producție și vânzare, iar precursorii de metamfetamină au fost interziși și dificil de achiziționat, cu excepția p2p care produce metamfetamină racemică și costă mult mai mult efort și bani pentru a produce metamfetamină din aceasta din urmă.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Bună ziua. dacă aveți o mulțime de d-amfetamină, atunci acest lucru indică faptul că există o mulțime de PPA (fenilpropanolamină) în țara dumneavoastră.
Este vândută în soluții în magazinele de animale pentru câini. Și este ușor de extras și este ușor să obțineți amfetamină din ea.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Vreți să spuneți că este disponibil fără prescripție medicală de către medicul veterinar în unele țări?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ei bine, probabil că nu este o idee bună, dar este vândut sub numele de Propalin, cel puțin în Regatul Unit îl puteți achiziționa online fără restricții reale pe care le pot vedea.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ah, nu contează, se pare că sunt al naibii de orb și este nevoie de o rețetă.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Transformarea amfetaminei în metamfetamină este o reacție chimică populară destul de elementară. Ar putea fi chiar profitabilă pentru tine acolo unde te afli
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Există vreun fir de a face acest lucru
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Hank Schrader, puteți oferi un link către un tuturial bun pentru d-amfetamină din PPA ?
Cu cele mai bune considerații
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D înseamnă mai bine decât L
 
Top