2-fluóramfetamín

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Malý kredit tejto látky 2-fluóramfetamín.
Svojím stimulačným účinkom v porovnaní s pásmovým liekom na trhu je skutočne účinná. Lipofilnosť nemôže uľahčiť orálne roa indukcia jednoduchá.
Spôsob, akým inhibuje centrálny nervový systém, je svojím spôsobom špecifický a môže byť veľmi prospešný aj pri náhrade Adderallu. Zistil som, že má podobné výhody dosť značné na to, aby sme ho mohli nazvať náprotivkom jeho bratranca dextroamfetamínu. ak si uvedomíme, že sú silne štrukturálne príbuzné medzi izomerom dextro a fluórovým atómom na benzénovom dial je tu určite nejaká chemická romantika.

Predpokladám, že látka tohto druhu by prekvitala v konzervatívnejších skupinách; ľudia, ktorí hľadajú látky, ktoré vám pomôžu prospievať s liečivejším účelom a ale aj nájsť potešenie.

(Možno preto, že sa predpokladá, že podporuje uvoľňovanie dopamínu a noradrenalínu v mozgu).
Odporúčam každému, kto práve začína so syntetickými látkami, chemikáliami alebo chemikáliami na výskum, začať tu. Veľmi silný je aj 2-fa!

Tu sú užitočné odkazy, na ktorých si môžete pozrieť fyzikálne vlastnosti:
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! No pozícia 2 je meta, takže je to všetko o sebe, ale meta riaditelia sú väčšinou deaktivátori, takže to robí zvláštny druh sebaznehodnotenia. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Meta rétorike rozumiem rovnako ako orto a para. Fluór na meta nie je práve nečistota?

Vďaka mojim skúsenostiam ho toto "znehodnotenie "znehodnocuje spôsobom, ktorý je prospešný a líši sa od iných amfetamínov.

- Spánok a prebúdzanie sú úžasné
- & dlhodobá upokojujúca stimulácia nasledujúci deň. Zotrváva.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pozícia 2 je vždy ortho, nemôže to byť meta, pretože to je vždy pozícia 3 (ortho, meta a para sú 2, 3 a 4 vzhľadom na inú substitúciu, ktorá je jedna (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ďakujeme vám za vaše lekcie. Ešte lepšie som pochopil medzi polohami dvoch látok na benzénovom kruhu a chápem rozdiel.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ako je to v porovnaní so 4-fluórom? Pamätám si, že sa mi to celkom páčilo, keď som to skúšal asi pred 15 rokmi, veľmi hladké a "čisté"
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Chladné
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Motivácia ostatných k dokumentovaniu tejto témy ma napĺňa.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ja tiež. Tak to dopadne, keď milujete to, čo robíte, a idete za svojou vášňou. Rád som súčasťou anonymných skupín, ktoré ovplyvňujú ľudí, aby sa pozdvihli vyššie. Učenie sa chémie a techniky je spôsob, ako prežiť a posunúť sa vpred.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mal som mozgový závit.
Čo poviete na toto? Para alebo meta? J/k, zoznámte sa s Marou R. Peta, je tu nová.
LvCOmUEVjQ
 
Top