5f-adb účinky, trvanie a stiahnutie?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň všetkým,

plánujem si kúpiť 100 g 5F-ADB. Mám veľa skúseností s MDMB-4en-PINACA a väčšinou syntetických kanabinoidov JWH. Pre tých, ktorí už vyskúšali 5F-ADB, aké sú jeho účinky v porovnaní s bežným THC? Tiež ako dlho trvajú účinky?

A nakoniec by ma zaujímalo, koľko by ste ho museli užívať, aby sa vyvinula závislosť, a aké sú chute.

Ďakujem vám všetkým za vaše postrehy!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hej hej

ja používam obidva roky
Môj obľúbený je 5cl ale jeho aj čas otázka kvality z dávky v tomto čase kto najviac dávok pochádza z prekurzorov povedal by som že sú veľmi silimar vôbec
Ak ste si všimli, že v poslednom čase zelená , červená a biela 5f adb dávka ide na svet v tomto čase 😂

Ak potrebujete viac infos pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB je oveľa účinnejší ako THC. Užívatelia často uvádzajú mimoriadne intenzívne a ohromujúce účinky vrátane silných pocitov eufórie, zmeneného vnímania a v niektorých prípadoch halucinácií.

Vedľajšie účinky môžu byť závažné a zahŕňajú extrémnu úzkosť, paranoju, zmätenosť, rozrušenie, rýchly tep, vysoký krvný tlak, nevoľnosť, zvracanie a v niektorých prípadoch záchvaty alebo stratu vedomia. Boli hlásené aj dlhodobé psychické účinky, ako sú pretrvávajúca úzkosť alebo depresívne príznaky po užití.

Riziko predávkovania je pri 5F-ADB výrazne vyššie. Predávkovanie môže viesť k závažným príznakom, ako sú záchvaty, infarkt alebo dokonca smrť. Úzke terapeutické okno (rozsah dávok, ktoré vyvolávajú požadovaný účinok bez spôsobenia toxicity) ho robí nebezpečným.

Nástup účinkov je zvyčajne rýchly, nastáva v priebehu niekoľkých minút po fajčení, alebo vapovaní. Trvanie účinkov sa môže líšiť, ale zvyčajne trvá 1 - 2 hodiny pre vrcholný zážitok, po ktorom nasleduje dlhotrvajúci comedown, ktorý môže trvať niekoľko hodín. Celkové trvanie môže byť približne 4-6 hodín, ale reziduálne účinky, ako je úzkosť alebo nepohodlie, môžu pretrvávať oveľa dlhšie.

5F-ADB je v porovnaní s THC oveľa silnejší a má vyššie riziko závažných vedľajších účinkov a predávkovania. Jeho účinky sú intenzívnejšie a menej predvídateľné, čo ho robí podstatne nebezpečnejším.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dal som to na dve osoby s. Noooo tolarence a príznaky sú veľmi desivé ... a zmes je 40gramov na 60 g byliny!!!velice silný,mimochodom ak niektorý chlap teraz správne koľko % je táto zmes prosím povedzte mi aby som bol lepší v mojich vedomostiach!!!! Vďaka
 
Top