Question Otázka udržateľnosti

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, priatelia,

Už viac ako desať rokov som (pod iným pseudonymom) súčasťou kultúry šedej zóny/rezortu chemických látok/ a clearnetu legálnych drog. Bol som moderátorom na viacerých dnes už neexistujúcich fórach predajcov. Videl som ich prichádzať a odchádzať.

Moja otázka znie, ako BB očakáva, že jej doména nebude zabavená? Rešpektujem profesionálny, na znižovanie škôd a chémiu orientovaný prístup BB, videl som však, ako sa podobné snahy rozkladajú a ničia.

Ďalšia otázka, prečo sa pokúšať o webovú stránku clearnetu?

Vďaka
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Absolútne obdivujem víziu tohto projektu a odvážny tím, ktorý za ním stojí.
Ako už bolo povedané, vaše obavy sú správne a aj ja som nad tým už uvažoval, pretože fóra ako toto sú to, čo komunita potrebuje a dlhodobosť takýchto projektov môže pozitívne ovplyvniť veľa ľudí.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Aj v prípade nedostupnosti domény clearnetu máme k dispozícii doménu onion, ktorá bude vždy fungovať. Obsah, ktorý vytvárame, sa veľmi rýchlo šíri po internete, naše úsilie zostane na internete navždy.
Máme veľké plány, vytvoríme nové štandardy pre tieňové fóra a zvýšime minimálnu latku kvality pre všetky takéto projekty.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Áno, syntézové videá už explodovali v okolí. Sú tak dobre spracované. Vedel som, že za takýmto úsilím musia stáť seriózni a zanietení ľudia.

Vážim si vašu prácu. Usúdil som, že sa oplatí opýtať sa. Toto je jedna z najprofesionálnejších stránok, aké som videl. Určite vedomosti o chémii prevyšujú to, čo som videl.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Veľmi si vážim tvrdú a profesionálnu prácu, ktorú tu vykonávate pre komunitu clandistine, a som hrdý na to, že som jej súčasťou od prvých dní :). Už sa neviem dočkať, kam sa to bude uberať v ďalších rokoch!
 
Top