Syntéza lieku Adderall

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Takto,
V súčasnosti je v USA nedostatok lieku Adderall z dôvodu personálnych problémov spoločnosti Teva. Takže sa objavujú konzervy lisovaných dodávateľov. Množstvo odrôd kombinácií použitých látok. Vlastne mám 2 otázky. Jedna je , či je možné, aby niekto skutočne vyrobil Adderall presne takú istú lekáreň? Po druhé, tí, ktorí majú skúsenosti, ktoré z nich bývajú najviac podobné skutočným. Vidím veľa recenzií, ktoré sa sťažujú na slabosť. Ale nie veľa na druhej strane, čo je asi dobré. Pre vás, ktorí ste zažili hŕbu druhov, uprednostňujete RC n amfetamín sulfát alebo metamfetamín a amfetamín sulfát? Ppl platia dolár za mg, takže ak by boli pod tlakom obv cena by klesla. Ale potreboval by som niečo blízko. Vďaka vláde, ktorá tvrdí, že všetko je fent tainted ppl.are weary of anything pressed Currently so, I'd doslova musieť rozdávať vzorky dokázať prijateľné. Existuje toľko možností, ktoré stoja od 1 do 6 dolárov. Ťažko sa rozhodnúť ?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
V tajných podmienkach je oveľa ťažšie získať čistý dextromamfetamín. Výrobok z lekárne bude vždy kvalitnejší ako výrobok z ulice.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Áno, ale povedzme kartel s neobmedzenými finančnými prostriedkami.....mohli by reálne vyrobiť všetky 4 soli správne?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Videl som, že aj pervitín n adderall môže pochádzať z p2p. Práve teraz má adderall väčšiu hodnotu ako metamfetamín n spotrebitelia pracujú, nejdú do väzenia ani do bezdomovectva atď . Zdá sa mi to ako no Brainer. Pozrite sa na Farmapram Xanax fr Mexiko. Niektorí špekulujú, že za spoločnosťou stojí kartel, ale ppl ich chcú, pretože vedia, že dostanú 2mg alp, nie RC. A stoja menej ako kupovanie skriptov alebo platenie za.návštevu Dr. Plus žiadny strach, že Dr's dostávajú predpisovanie aj legitímne lieky kvôli tlaku fr veľký brat!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
áno, bolo by to možné, ale jednoducho to nestojí za to, tiež výroba xanaxu sa zdá byť jednoduchšia ako pár solí v adderale
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Na tomto mieste majú návod na výrobu fr p2p to isté, čo sa používa na výrobu pervitínu.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dextroamfetamín je rovnaký ako amfetamínové soli, je to tak?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Tajne pripravený adderall bude rovnako zakázaný ako bežný amfetamín sulfát.
Kartely dokážu syntetizovať čokoľvek, ale tiež nemajú farmaceutické továrne v džungli, ale sudy a nádrže namiesto reaktorov.
 
Top