Amfetamín nie je potentný , môžem ho znovu okysliť?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, v mojej syntéze som urobil menej okyslenia (produkt je mierne žltkastý)
môžem svoje soli rozpustiť späť v rozpúšťadlách a znovu okysliť, aby som dosiahol lepšie ph ( 1/5 roztoku kyseliny sírovej IPA)
Čo môže spôsobiť nedostatok energie? ( ak v oleji nezostala žiadna h20 a všetky moje rozpúšťadlá sú suché)
Na zdravie
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Áno, soľný produkt môžete premeniť späť na voľnú bázu. Ak pôjdete do pripnutých vlákien v tejto sekcii, je tam jedno s názvom "Kryštalizácia metamfetamínu a výroba ľadu", ktoré podrobne opisuje, ako sa to dá dosiahnuť.

Problémy s účinnosťou by mohli byť spôsobené kontaminantmi, ktoré sa dajú odstrániť rekryštalizáciou.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aminové soli sa uvoľňujú pridaním roztoku silnej zásady.
Syntéza NaBH4? Pomohlo by, keby ste mohli povedať viac podrobností, v súčasnosti je veľmi ťažké, aby vám niekto povedal niečo užitočné
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
redukcia amalgamáciou.
Ale Ph chybný bol , pretože som ho stále acidifikoval, až kým sa roztok nestal takým hustým.
Keď som merala ph prúžkom, na prúžku už bol skutočne hustý AMF síran, takže som ho nemohla odčítať.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
V ideálnom prípade chcete, aby soli boli suspendované v rozpúšťadle, aby čo najmenšia časť síranu prišla do kontaktu s kyselinou, čo by ju mohlo zničiť alebo zmeniť.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
ale urobil som roztok po alki 1/1 v rozpúšťadle. a kyselinu 1/5 v rozpúšťadle na kvapkanie na tvorbu soli.
napriek tomu to bolo stále príliš husté
 
Top