Má niekto záujem o spoločný nákup dusičnanu ortuťnatého? (len pre Európu)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Predovšetkým. Ospravedlňte sa administrátorom, ak to nie je správna časť.


Myslím si, že som v rovnakej situácii ako mnohí z vás a som chemický učeň, ktorý má syntetizovať vlastné lieky. Jedným z potrebných materiálov pre Speed je dusičnan ortuťnatý, ktorý je trochu ťažké získať (aj keď si vždy môžete kúpiť pár teplomerov, aby ste sa pokúsili vykonať amalgram)


Našiel som pár celkom spoľahlivých dodávateľov v Indii s veľmi dobrým renomé. Problémom je, že zásielky odtiaľ sú trochu drahé. Podarilo sa mi nájsť dusičnan ortuťnatý (II) za 700 USD za 500g fľašu. Čo je pre mňa veľa (na výrobu návodu tohto fóra sa používa len 0,1).

Moja predstava je, že môžeme zorganizovať objednávku medzi možno 3 ľuďmi a že dostaneme niečo lacnejšie. Bolo mi povedané, že zásielka je pomerne rýchla a dostal by som ju do 1 týždňa. A potom by som vám to mohol poslať obálkou (len Európa)

V prípade záujmu sa môžeme skontaktovať Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ak sa nájde aspoň niekoľko ľudí ochotných do toho investovať, zaplatíme to všetko. Takto preveríme dodávateľa a potom ho pridáme sem do zoznamu. A používatelia nám to môžu zaplatiť, keď to dostanú.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Počkajte, môže sa niekto pozrieť na túto stránku https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Myslel som, že som to našiel, ale keď počujem o kúpe od indického dodávateľa, potom si prestávam byť istý. Je to poľská webová stránka, kde sa chystám kúpiť väčšinu činidiel na syntézu mefedrónu, ale hľadal som aj činidlá na rýchlosť cena je 57 zł za 5 g, takže je to niečo ako 12 $
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Vyzerá to veľmi dobre a predovšetkým v rámci Európy! Môže to byť lepšia možnosť, ako sa pokúšať o dovoz z Indie. Ďakujem.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Hovoril som s nimi a vraj neposielajú mimo Poľska. škoda


Poznáte viac stránok tohto typu?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Áno, viem, že ešte jedna stránka, ale sú veľmi drahé za 100 g chcú 118 USD a 67 USD kvôli poštovnému do Spojeného kráľovstva, ale vložím vám to https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 a chcel som sa opýtať, či je naozaj také ťažké zohnať dusičnan ortuťnatý vo vašej krajine, vždy som si myslel, že v Poľsku je veľmi ťažké zohnať akékoľvek činidlá
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Áno, aj ja som videl ten s pol-aurom. Poslal som im e-mail, ale stále mi neodpovedali.

Každopádne si myslím, že som našiel kontakt v Poľsku, ktorý to tam môže kúpiť a poslať do Španielska.

150 € je možno trochu drahé za 100 g, ale výťažok dusičnanu ortuťnatého podľa amalgramu na videu tu je 0,1*7 g amfetamínu. To je približne 70 g amfetamínu na každý gram dusičnanu ortuťnatého. Myslím, že je to viac ako prijateľný výkon.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mohli by ste sa podeliť o indický zdroj? Chcel by som sa ich opýtať, či sú ochotní zasielať do Severnej Ameriky, na zdravie.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ak ste zo Španielska... prečo si nekúpite ortuť HCL? existuje veľa webových stránok, ktoré predávajú... kreme.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hej, mám záujem. Prosím, dajte mi vedieť v PM, ak ste pre spoločný nákup
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Prosím, neoslovujte žiadnu z väčších chemických spoločností vlastným e-mailom alebo akýmkoľvek spôsobom, ktorý by sa dal vysledovať k vašej osobe. Často majú povinnosť nahlásiť akékoľvek podozrivé žiadosti polícii. A žiadna z nich aj tak nepredá tovar súkromným osobám.
 
Top