Sú rastliny Ephedra účinným spôsobom získavania efedrínu?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ako mnohí z vás vedia, metóda P2NP je pre mnohých ľudí veľmi náročná, pretože zahŕňa materiály, ako je nitroetán, ktorého predaj podlieha kontrole, a neexistujú žiadne alternatívy.

Druhy rastliny ephedra (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) zvyčajne rastú v hojnom počte v krajinách pri Stredozemnom mori. Veľmi by ma zaujímalo, či spracovanie týchto rastlín, a teda získanie efedrínu, môže byť z krátkodobého a dlhodobého hľadiska efektívne.

Akákoľvek pomoc od ľudí, ktorí sa v tejto oblasti vyznajú, by bola veľmi užitočná.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ak máte dobrý a veľký zdroj efedrínu - jeho skvelý.
Ak však vaše podnebie nie je schopné produkovať túto rastlinu - použite pseudo, alebo norefedrín
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Viete, koľko efedrínu by bolo potrebné na výrobu približne 1 kg efedrínu, plus mínus? Aby ste mi pomohli prehodnotiť moje možnosti a pochopiť, ktorou cestou sa mám vydať.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Myslím, že by ste sa mali pokúsiť nájsť nejakých dodávateľov efedrínu na pseudo, alebo farmaceutických prípravkov, ktoré obsahujú pseudo.
Tiež môžete skúsiť norefidrín. Môžete ho nájsť v niektorej veterinárnej lekárni.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Ak počítam správne, potrebujete rund asi 50 kg rastliny s dobrým prirodzeným percentom aktívneho Substanzen, aby ste získali 1 kg zmesi všetkých alkaloidov v nej. Nie som chemik, som len matematický a fyzikálny maniak. A tiež potrebujete správnu rasu efedry, pretože percento. Tiež potrebujete 100% výťažok.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Určite bude veľmi ťažké získať nejakú hodnotnú sumu. Ak to chcete urobiť v "hobby" meradle, môžete sa pokúsiť zreplikovať jeden z mnohých článkov opisujúcich túto extrakciu, ale kilogramové meradlo je pravdepodobne veľmi zdĺhavé
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedrín si môžete vyrobiť doma pomocou benzaldehydu, kvasníc a cukru.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Vytvoril som príspevok s vysvetlením tohto procesu. Nie je to zďaleka také jednoduché
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
L-PAC u nás, žiaľ, nie je reálne uskutočniteľný, diskutuje sa o ňom už mnoho rokov, pričom sa nakoniec nikdy nič neuskutočnilo. Všetko sú to len špekulácie.

Extrakcia alkaloidov vo všeobecnosti si vyžaduje mnoho kilogramov rastlinného materiálu, napríklad kokaínu, 1 kg si na výrobu vyžaduje v priemere 250 kg listov, aby ste mali predstavu.

Doma v malom meradle, ak to naozaj chcete robiť, je to možné. Z 2 kg Ma Huang môžete extrahovať približne 10-15 g efedrínu, ktorý sa dá použiť na malé množstvo.

Môžete ho nájsť na predaj na internete, ak vyhľadáte "Mo Huang". Druh, ktorý chcete, je Ephedra Sinica stapf. Nepoužívajte mormonský čaj, pretože obsahuje veľmi málo alkaloidov.


Podľa mňa je najlepšia Soxhletova extrakcia.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ak ste Číňan, môžete si ho bezpečne a jednoducho zaobstarať. Ephedra je podobná iným rastlinám. Niektorí ľudia v Číne považujú za efedru burinu. Okrem toho je v Číne na pestovanie cenný len jeden druh efedry. Ostatné druhy majú buď nízke množstvo, alebo sú chránené.
 
Top