Soli do kúpeľa

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Čo bolo podvodne v soli do kúpeľa v USA, keď boli v správach?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
V mojej oblasti to jednoducho nazývame kryštál , bez presného názvu:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže ide len o nejaké amfetamíny? RC? Zmes?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Išlo o MDPV alebo mefadrón. Nie som si istý, či som to druhé napísal správne.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobre to pochopil. Veľmi pekne vám ďakujem!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Myslíte správy o tých, ktoré prinútili niekoho, aby zjedol tvár iného?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Áno, presne tie. Nebol som si istý, či existuje pevný recept alebo či sa líši
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol ja som sa len snažil byť vtipný. prečo by ste chceli niečo, čo by vás mohlo náhodou prinútiť robiť riskantné veci?

každopádne, kedysi existoval značkový tabletový produkt s názvom Purple Bombs, ktorý mi poskytol krátky výbuch motivácie "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" a rýchlo opadol asi po 10 minútach lol. mám skúsenosti so stimulantmi a nikdy som nezažil toľko motivácie prejsť cez čokoľvek, čo som si želal. ľudia v tej reportáži boli pravdepodobne už na začiatku zažratí do nejakých divných sračiek, pretože stále potrebujete počiatočný sklon/nápad, aby ste priliali olej do motivačného ohňa. droga neurobí myslenie za vás. museli byť do niečoho zažratí.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ach áno, nechcel som povedať, že chcem liek, z ktorého sa zbláznim. Len som sa pýtal na ten istý typ kúpeľových solí (som si istý, že ten jedák tváre mal nejaký psychický problém.) Kedysi sa predávali len v obchodoch s konviktom a fajčiarňach, nie? Teraz sú zakázané? Chcel som len vyskúšať stim, ktoré som ešte nemal. Som oboznámený so všetkými liekmi ADHD, ako aj s lismi predávanými online (väčšinou metamfetamín), naozaj by som chcel vyskúšať RC lis. Nemám dosť dobrú váhu, aby som si ho mohol dávkovať sám, takže lis by bol perfektný. Alebo fajčiarske kúpeľové soli haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Bolo to A-pvp, ktoré malo ľudí, ktorí jedli tváre. Je to pekelne silný stimulant, vysoká dávka je 25 mg. Vy ste tieň ľudí na tom hovne. Rád by som si nejakú zohnal, je naozaj ťažké ju zohnať. Dá sa to ľahko vyrobiť, ak sa dá zohnať bromovelarofenón, ale ja to nedokážem a nikto, koho poznám, to nedokáže. Ani WillD mi ho nedokázal zohnať ( alias William dampier)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ach jaj, takže jeho opojenie pozostáva z úzkosti a stresu? Idk, či by sa mi to páčilo. Mám rád stimuly, ktoré ma robia produktívnym a šťastným bez spánku
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ten sa musí získať v kryštalickej forme a odparovať ako ľad, potom budú vedľajšie účinky minimálne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ako som už povedal, porovnávanie Ed50 a pomerov dat/net/sert neposkytuje zmysluplné odhady toho, ako sa budete cítiť po cns lieku. Práve som videl tabuľku, ktorá zobrazovala relatívne pomery zoznamu stimulantov, a možno viete, že napríklad kokaín má pomery, ktoré sú dostatočne blízko pri sebe, aby inhiboval spätné vychytávanie všetkých 3 hlavných neurotransmiterov pri mysliteľnej dávke ( t. j. je to sdnri) a pervitín neovplyvňuje serotonín tak veľmi, takže je to skôr dnri) a A-Pihp a A-pvp sú len DRI, takže vás určite dostanú do pohybu a práve nízke dávky dlhé pôsobenie a nutkanie opätovne sa dávkovať dostanú človeka do problémov s psychózou
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Človeče, zdá sa, že sa vyznáš vo farmakokinetike
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha ospravedlňujem sa za svoju chybu
 
Top