Question Najlepšia krajina v Európe na štúdium chémie?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
OTC chemikálie, mierne tresty
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
V niektorom z východoeurópskych štátov s miernou mierou zastúpenia ostatných chemikov a menej prísnymi zákonmi v porovnaní so západnými. by sa mali uprednostniť . moldavsko, česko, maďarsko, rumunsko atď.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Rumunsko?!?!? To myslíte vážne??
Za držanie trávy tam dostanete roky väzenia, tak si predstavte, že vás chytia s laboratóriom.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Čert to ber, navyše si predstavte, že by ste boli v rumunskom väzení so všetkými drsnými gangstrami.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Tak zlé, ako to len môže byť, ach, môj opuchnutý zadok. A práve som sa rozhliadol a našiel som syntézu tohto lokálneho anestetika, myslím, že sa na to môžeme spoločne dostať
 

Attachments

  • BYNzpyjkJA.pdf
    61 KB · Views: 566

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vyzerá to veľmi zaujímavo ill sa na to pozrieť. Ale dôvod, prečo to ľudia nesyntetizujú, je, že to nie je nákladovo efektívne.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Áno, syntéza je teda celkom zbytočná. Ťažko sa získavajú chemikálie, sú drahé a výťažky sú bohužiaľ nízke.
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Syntéza 4mmc je veľmi výhodná a už som učil chlapcov s Cluj-Napoca.
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Áno, metyloamín 40 % vo vode v Poľsku im nie je problém získať
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Je to skutočne tak? Existuje len jeden typ reakcie, ktorú s ním vykoná nekaranténny chemik. Sú tamojšie obchody sledované úradom pre kontrolu obchodu s drogami alebo niečím podobným? Väčšina poľských obchodov s chémiou, ktoré som videl na internete, je určená na manifestáciu drog. Benzaldhyd, nitroetán, nitrostyrín, substituovaný benzaldhyd, NaBH4... mám pokračovať? Je to také zrejmé, že ma to zneisťuje, aby som z toho niečo získal.

A tu si nemôžem kúpiť fľašu IPA bez toho, aby som sa spýtal: "Načo ti to je?" Je to také otravné. Dokonca aj formaldehyd sa v mojej zasranej krajine sleduje.
 
Top