Najlepšie rozpúšťadlo na rekryštalizáciu pseudoefedrínu

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Dobrý deň,
mám otázku. Aké je najlepšie rozpúšťadlo na rekryštalizáciu pseudoefedrínu? Myslím tým, že v rozpúšťadle pri normálnej teplote je nerozpustný, ale ak ho zahrejiem, pseudoefedrín je rozpustný. Prosím, pomôžte mi, na internete som to nenašiel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Po prvé, prečo by ste chceli rekryštalizovať pseudoefedrín?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Myslím, že možno myslel to, či je okrem metanolu aj iný Solent, ktorý by sa dal použiť na extrakciu pseudo z tabletiek. no získať pseudo, ktoré je farmaceutickej kvality, kde ho môžete len bam dump je sen . Takže môžete rozpustiť pilulky vo vode, potom dať rozpúšťadlo na vrch a lúhovať, aby ste získali čistejšie pseudo????
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nazval by som to extrakciou, nie rekryštalizáciou. Aby ste mohli urobiť poriadnu rekryštalizáciu, musíte začať s celkom čistou chemikáliou, pseudoefedrín z tabletiek nemôžete rekryštalizovať v jednom kroku
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Žijem v krajine, kde je pseudo silne obmedzené, takže jeho bežný len ako zmes pseudo s ibuprofénom som extrahoval etanolom a nechal odparovať. A pridala som vodu a prefiltrovala ju. A nechal som vodu odparovať, ale mám veľmi špinavý roztok pseudo a dextrózy alebo iných vecí. Použil som Nurofen Stopgrip, ak chcete, môžete ho nájsť na internete.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
A čo tento šialený nápad. Najneskôr by som mohol z reakcie oddeliť olej. A umiestniť ho do retorty a dať kadičku s acetónom a chi, ak by som nechal olej v retorte kvapkať do kadičky, vykryštalizoval by? A ak začnem s najlepším E,R&I, ktoré môžem získať, bude konečný produkt špičkový? A existuje rovnica, podľa ktorej môžem zistiť, koľko by kyslík na danom množstve pseudo vážil. A aký je goog výťažok na moskovskej trase. A z troch Moskva ,hypo alebo Nagai, ktorý má najvyšší yeild.? a môžete mi povedať, prečo by som po užití bezvodého (brezového) pervitínu začal halucinovať ? Môže byť niektorý z lítia, ktoré sa používa, napájaný rýchlosťou, ak nás na veľa
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nerozumiem ani polovici z toho. moskovská metóda môže priniesť až 90 %, čo je v porovnaní s ostatnými veľa. Môžete porovnať mólovú hmotnosť pseudoefedrínu/efedrínu s m. Et. Met a to vám dá hmotnosť 0. (x 1 000 000, množstvo molekúl v mol.) Nebol by to acetón, aby sa niečo vykryštalizovalo. Nevidíte video o rekryštalizácii pervitínu? Myslím, že Moskva a Nagai majú najvyššiu výťažnosť, ale nie som si istý.
Halucinácie pri speede sú bežné. Nie je to lítiom. Väčšina ľudí to zažíva okolo konca druhého alebo tretieho dňa. Lítium môže skončiť v produkte. Trochu vás zabije na dlhú cestu.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nehovoril som, že je to tak. Acetón kryštalizuje je to hci v acetóne, ktorý by to urobil Iv zostal hore na chvíľu na červenú bez halucinácií urobiť jeden výbuch bezvodého a wham beter trip potom neviem iv videl nejaké divné sračky na veci ako hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Pseudoefedrín ako voľná báza nie je olej. Je to pevná vločková freebase.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Ak chcete rekryštalizovať pseudofarbivo, musíte pridať NAJMENŠIE možné množstvo rozpúšťadla, v ktorom sa rozpúšťa, môžete použiť mierne zahrievanie, aby ste to uľahčili, a potom použiť nerozpúšťadlo, ktoré je miešateľné s rozpúšťajúcim rozpúšťadlom. Použite čo najviac nerozpúšťadla bez toho, aby sa zlúčenina vyzrážala. Nemám s tým osobnú skúsenosť, ale pre nerozpúšťadlo je dobrou voľbou acetón. Ako rozpúšťadlo môžete vyskúšať metanol alebo vodu. Výhodou použitia metanolu je, že by ste ho mohli dať do mrazničky alebo ho nechať odparovať a mohli by ste vidieť, ako sa na strane tvoria kryštály.
 
Top