Maklérske trhy a burzy - aktualizácie pre polovicu roka 2024?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Prechádzal som sekciu Crypto a hľadal som informácie o dobrých burzách a trhoviskách s nízkym KYC

Moja posledná transakcia s BTC má na sebe zádržné. AGAIN.. Skúšal som Kraken, CoinBase a doteraz som mal šťastie s PayPal. Mohol som nakúpiť a okamžite poslať na moju peňaženku Brave. CoinBase a Kraken ma nechali čakať celých 7 dní, kým som sa toho mohol dotknúť, PayPal je aspoň kratší na 72 hodín, ale aj tak, smiešne.

Nevidel som, že by niekto spomínal Holds? Kto ďalší sa s tým stretáva a ako to riešite?

Veľa informácií tu začína byť neaktuálne, čo so všetkými nedávnymi crack-downs na nízkych KYC v Markets a nie je naozaj istý, čo sa deje s Monero, pretože MyMonero je uzavretý.

Aké sú vaše metódy ~dnes~?

Nie som proti nákupu Monero po skontrolovaní jeho nedávnych kurzov a poznaní jeho vyššej bezpečnosti. Aj na trhu ho akceptuje oveľa viac z vás ako pred mojím vstupom do BB. Alternatíva k MyMonero? Je to stále spoľahlivá minca? Dočkáme sa jej prežitia do 25 rokov?

Prijmem akékoľvek ďalšie tipy alebo triky, ktoré ste tento rok využívali!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Niekedy coinbase kupujem bežnú kryptografiu. Matne si spomínam, že tam bolo tuším zadržanie bankového prevodu? Myslím, že som pridal debetnú kartu a tým sa to zmenilo, ale pri nákupoch bankovou alebo debetnou kartou už vôbec nemám hold. Cash app a uphold som používal tiež.

XMR je skvelý. Rád si kúpim mincu s lacnými transakčnými poplatkami, potom ju pošlem do peňaženky Cake a tam ju vymením
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ďakujem za váš príspevok, pane, videl som teraz niekoľko zmienok o Peňaženke s koláčmi, takže ju vyskúšam
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Veľa šťastia, môj muž
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Urobte si prieskum na Ahmiu. Existuje stránka na výmenu BTC za USDT alebo USDT za BTC. Toto je podľa mňa najlepší spôsob, ako získať BTC bez KYC.
USDT kupujem normálne s KYC a obchodujem s ním na tejto stránke, vďaka čomu je BTC, ktorý získam, obchodovateľný. Na uloženie BTC môžete použiť peňaženku ako Electrum.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Použil som Exodus na nákupy, ktoré som potom vymenil za monero a to som potom poslal do koláčovej peňaženky. Poplatky sa sčítavajú, ale v závislosti od kryptografických prostriedkov, ktoré kupujete na začiatku, to nie je príliš zlé. BC je zvyčajne viac ako napríklad litecoin. Je to osina v zadku, ale nikdy som nemal hold, problém alebo problém, okrem úplne prvého času pre overenie bs. Ale Cake wallet je celkom fajn, lebo nepotrebujete žiadne registračné BS a môžete si vytvoriť novú peňaženku pre každú transakciu atď. Raz som skúšal Kraken. Môžu mi vysať prdel!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
To je zdravý systém, ktorý tam máš nastavený Priateľ, len čakám na ukončenie podržania (asi 3 dni) a moja hodnota BTC už klesla o 6 dolárov. Príliš volatilné, stále sa cítim ako v roku 2016 krypto-ing lol. Naozaj dúfam, že Monero dokáže zostať relevantné dlhodobo, pretože je oveľa menej "hore alebo dole" ako BTC konzistentne. Konzistencia je pre väčšinu z nás naozaj dôležitá, stavil by som sa.

Kraken je taký odpad!! GLITZLYEST, slickest stránky a aplikácie, služby samotné, aj keď sú úplné smetisko-požiar... Pred niekoľkými mesiacmi som dostal 60 dolárový poplatok za prevod, používateľské rozhranie bolo tak skurvené, že som to ani nemohol zistiť, kým sa to nestalo... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Áno, BC naozaj tak veľmi stúpa a klesá a je menej bezpečný vzhľadom na verejný blockchain, do ktorého môže vstúpiť ktokoľvek a ak by tomu venoval dostatok času a úsilia, mohol by osobu spojiť s nezákonnou činnosťou, ak by chcel. Samozrejme, že je to naozaj len obava, ak sa LE alebo možno IRS zaujíma a úprimne si myslím, že sa viac obávam IRS vzhľadom na všetky regualtory BS, ktoré sa teraz snažia robiť s krypto. Pokiaľ viem, XMR je naša najlepšia možnosť mimo hotovosti a dúfam, že sa to zlepší. Pokiaľ ide o Exodus, majú tendenciu mať vysoké poplatky, keď chcete predať, ale snažím sa nepredávať žiadne, ak nemusím, jednoducho reinvestujem do niečoho a predám miestne za hotovosť, aby som to vyčistil, ale keď to potrebujete rýchlo, niekedy nie je veľa na výber.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR môže byť tam najlepšou možnosťou, ale nie každý ju akceptuje. O metóde som hovoril o niečo skôr v tomto príspevku. V podstate vychádza z BTC z bitcoinového blockchainu. Neviem ako, ale po použití tejto metódy sa moje transakcie už neobjavujú v blockchaine, aj keď na sledovanie používame hash vašej transakcie.
 
Top