Kupujete toolu s overením veku?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Bohužiaľ, na Amazone sa už nedá kúpiť tolueno,ale našiel som nemeckého odosielateľa pre Toluol a je dokonca lacnejší!

Problém je, že chcú overenie veku s preukazom totožnosti.
Je to normálne a ako sa tomu môžem vyhnúť? Pretože ak použijem falošný občiansky preukaz , nebude to rovnaké meno na dodacej adrese a bankovom účte, kde sa výrobok zaplatí.
Nechcem sa kvôli tomu dostať do problémov, takže si nie som istý, či by som to mohol objednať s fotkou falošného občianskeho preukazu, upravenou vo photoshope.

Ak niekto pozná iného nemeckého/európskeho predajcu tohto pls, dajte mi vedieť!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
309
Reaction score
258
Points
63
Je to zákon, takže každý legálny predajca v Nemecku je povinný získať preukaz totožnosti na overenie veku. Buďte pokojní a jednoducho sa nesprávajte paranoidne. Aurelio.com - žiadny problém. Zaregistrujte sa a pošlite im priateľský mail s priloženým "vaším" občianskym preukazom, akýkoľvek slušný falzifikát je úplne v poriadku, nikto ho nebude kontrolovať. Neobjednávajte si viac ako 5 litrov naraz v jednom obchode. Dopravu rieši logistická spoločnosť, môžeš to poslať v podstate kamkoľvek chceš, nikto sa nepýta, kto to zaplatil, pokiaľ je v políčku zhodnosti transakcie správne číslo objednávky/faktúry. Fakturačnú adresu nechajte na registrované meno, fakturovaná osoba je kupujúci a kupujúci musí mať potvrdený vek. Ok? - Účet/faktúra je tak či tak len digitálny e-mail.
Je to len pre predávajúceho, nikam sa automaticky neprenášajú žiadne údaje. Predávajúci má informovať úrady o "podozrivých", napríklad príliš veľkých predajoch. Tomu sa snažia vyhnúť, pretože kto má rád, keď jeho papiere kontrolujú úrady?
Xylén nie je až taký problém a prakticky vo všetkých prípadoch nahrádza toluén ako rozpúšťadlo. Ak potrebujete väčšie množstvá, odporúčam použiť radšej tento.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Ok thx, takže namiesto toho budem používať xylén na výrobu MMC.
Problém s platbou je, že to musí urobiť skutočná osoba.
 
Top