Katalóg cibuľových stránok Deepweb.net

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Navštívte našu webovú lokalitu, kde nájdete ďalšie užitočné služby!
deepweb.net
K dispozícii v cibule!
deepweb4wt3m4dhutpxpe7d7wxdftfdf4hhag4sizgon6th5lcefloid.onion

Pridajte sa k našim sociálnym sieťam a získajte najnovšie informácie!

Telegram
https://www.facebook.com/deepwebdotnet
https://x.com/godeepweb
https://www.instagram.com/godeepweb
https://www.youtube.com/@Deepwebdotnet
https://discord.gg/5HjKXZNM9b


Toto video odhaľuje pravdu o prekurzoroch a ich vplyve na moderný život. Dozviete sa viac o kľúčových drogových prekurzoroch, zmenách v tabuľke I koncom roka 2022 a ich záchytoch.

Pozrite si video a podeľte sa s nami o svoje názory!

 
Last edited by a moderator:

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Deepweb.net uvádza zoznam podvodných stránok a vy nemôžete komentárom varovať ostatných pred podvodnou stránkou. Napríklad heavens party je známy podvodník od roku 2019, je však na vrchole vašej webovej stránky a nemožno ju nijako znížiť/recenzovať, takže si udržiava vysoké hodnotenie. Kinda sus....
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Systém hlasovania funguje, komentáre sa moderujú, takže dáva zmysel, že sa nezobrazujú priamo. Základom adresára je uviesť čo najviac cibuľových webových stránok, nevylučuje to, aby sa na ňom objavila podvodná webová stránka, tiež sa zdá, že komunita môže pridávať cibuľové odkazy. Váš záver je podozrivý a pravdepodobne neobjektívny.
 
View previous replies…

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Prečo vás tak rozrušilo upozornenie na podvod. Všetko, čo som uviedol, platí. Zdá sa, že ste s touto webovou stránkou oboznámení lepšie ako ja. Podľa môjho názoru je však systém hodnotenia chybný. Môj komentár spred viac ako dvoch týždňov sa stále neobjavil a vzhľadom na absenciu iných negatívnych hodnotení pochybujem, že sa niekedy objaví. Neodporúčam ostatným, aby to používali na zoznam cibule. Neexistuje takmer žiadne užitočné odkazy, ktoré by už neboli uvedené na každom inom cibuľovom zozname. Napriek tomu som rád, že sa vám zrejme páči. Ak je to vaša webová stránka (čo by vysvetľovalo, prečo sa tak bránite), nie je to nič osobné, len by som ostatným poradil, aby boli opatrní, to je všetko.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Nenahnevám sa, ste len taký bludár, ako to len ide. Ste typ človeka, ktorý veľa rozpráva, ale hovno robí. Stačí si vážiť prácu iných, doménu bolo ťažké získať a drahé, je tam veľa užitočných nástrojov a tlačia aj novinky, ale jediné, čo ste museli napísať, bola ...podvodná webová stránka.
 

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Počujem ťa, kamarát. Nie som odborník na recenzie. Určite obsahuje cenné informácie a máš pravdu - možno som bol naivný. Zameral som sa na trhy a prehliadol som spravodajské články a podobne. Ospravedlňujem sa za toto nedopatrenie. Dávajte na seba pozor, všetci, a veľa šťastia!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Nemusíte sa za nič ospravedlňovať. Ja mám svoj názor, vy máte svoj, tak to v živote chodí!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Všetky cibuľové zoznamy vo mne vyvolávajú zlý pocit z príliš mnohých dôvodov, ktoré sa nedajú spočítať
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vidím, že niektoré stránky, ktoré sú staršie a viem, že sú skutočné, ale niektoré trhy, ktoré majú, vyzerajú ako náčrt. Zdá sa, že sú aj akési zastarané. Myslím, že stačí byť opatrný ako vždy
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net informuje používateľov, že sme aktualizovali náš katalóg a odstránili nízko hodnotené a podozrivé odkazy. Pridali sme veľa nových úžasných deepwebových webových stránok s užitočnými a zaujímavými funkciami zo všetkých hlbín darkwebu. Navštívte náš katalóg a skontrolujte si ho sami deepweb.net

Deepweb.net vás varuje! Darknet nie je miesto, kde môžete dôverovať akejkoľvek webovej lokalite. Vždy si niekoľkokrát premyslite, než začnete robiť obchody v darknete. Robíte to na vlastné riziko!
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net vás víta pri sledovaní nášho nového videa o modernom obchode s drogami!
Štyria anonymní hostia diskutujú o modernom obchode s drogami a ich zneužívaní na celom svete. Bývalý príslušník orgánov činných v trestnom konaní, kybernetický expert, bývalý narkoman, drogový rehabilitačný lekár sa s nimi delí o skúsenosti a odhaľuje pravdu o drogách. Dozviete sa, čo sa deje v skrytých častiach internetu. Ako orgány činné v trestnom konaní chytajú dílerov z darknetu. Čo sa deje so závislým človekom a ako mu pomôcť. Vďaka tomuto videu sa dozviete toto a ešte oveľa viac! Vydajte sa do desivého skrytého sveta s autormi projektu Deepweb.net v dvoch častiach! Časť 1.

Pozrite si video a podeľte sa s nami o svoje názory!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže ste len agregátor odkazov? Netvrdíte, že je niečo legitímne, a varujete ľudí? Nemám s tým problém, pokiaľ sa vám podarí vylúčiť phishingové odkazy, ak je to možné
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Žiaľ, už nie je aktívny, ale cb3rob.net bol skutočný.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Áno, sme agregátor. Naším cieľom je pomáhať ľuďom orientovať sa na deepwebe. Nemôžeme prevziať zodpovednosť za všetky uvedené projekty. Preto upozorňujeme na dvojitú kontrolu a opatrnosť.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net vás víta pri sledovaní druhej časti videa o modernom obchode s drogami!
Štyria anonymní hostia diskutujú o modernom obchode s drogami a ich zneužívaní vo svete. Bývalý príslušník orgánov činných v trestnom konaní, kybernetický expert, bývalý narkoman, drogový rehabilitačný lekár sa s nimi delí o skúsenosti a odhaľuje pravdu o drogách. Dozviete sa, čo sa deje v skrytých častiach internetu. Ako orgány činné v trestnom konaní chytajú dílerov z darknetu. Čo sa deje so závislým človekom a ako mu pomôcť. Vďaka tomuto videu sa dozviete toto a ešte oveľa viac! Vydajte sa do desivého skrytého sveta s autormi projektu Deepweb.net v dvoch častiach! Časť 2.

Pozrite si video a podeľte sa s nami o svoje názory!
 
Top