Diethyl(fenylacetyl)malonát. Je ťažké s ním pracovať alebo je to ja?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň,

nie som moc na otázky, normálne sú odpovede zvyčajne na fórach, v mojom prípade to bolo tiež, ale nie som schopný to nájsť, je tam veľa informácií a veľmi odlišných, alebo sa mi to zdá. V prvom rade sa ospravedlňujem za svoju angličtinu, Google prekladač.

Predám čínsky dietyl(fenylacetyl)malonát 20320-59-6 v tekutej forme. Mojím jediným cieľom je vyrobiť amfetamín sulfát, doteraz som, rovnako ako ostatní kolegovia na tomto fóre, kúpil a-olej alebo amfetamín freebase, ktorý, ako viete, bolo málo na odstránenie soli.

Problém je v tom, že v Európe je z nejakého dôvodu problém zohnať a-olej a bol som nútený kúpiť 20320-59-6

Kroky v závislosti od poskytovateľa

1. Vezmite 100 g oleja a 350 g roztoku NaOH (50 %) a premiešajte, miešajte pri izbovej teplote 0,5 hodiny, upravte hodnotu PH na 2 pomocou koncentrovanej kyseliny chlorovodíkovej (33 %, 37 %) po kvapkách.
2. Preneste do sklenenej reakčnej banky, pridajte kondenzátor, zahrejte na 105 °C a refluxujte reakciu 5-8 hodín (môže byť 5 hodín), aby ste získali olej, pridajte 2 g bezvodého síranu sodného, sušte 30 minút, flitrujte, získajte žltý olej


Aký je váš názor? Aký produkt takto získam? P2p, a-olej....
Čo mám ďalej robiť, aby som odstránil amfetamín sulfát?
Ďakujem
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je to náročný produkt lepšie prášok 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Vďaka. Budem sa riadiť vašou radou
 
Top