Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Diskusia: Amfetamín a benzodiazepíny

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Amfetamín a benzodiazepíny

Benzodiazepíny sa pre svoju kombináciu účinkov a vedľajších účinkov považujú za jedno z najkontroverznejších liečiv používaných v psychofarmakológii.

Na jednej strane poskytujú mnohým ľuďom dlho očakávaný pokoj, vyrovnanosť a v niektorých prípadoch doslova od základov zvyšujú životnú úroveň. Na druhej strane rýchlo vytvárajú silnú závislosť s nechutne silným abstinenčným syndrómom a sú kanonickým príkladom ústavnej drogy.

Pokiaľ ide o oblasť rekreačných látok, situácia zostáva rovnaká. Na jednej strane sú benzodiazepíny nevyhnutné pre tých, ktorí užívajú stimulanciá a eufretiká. Na druhej strane kombinácia týchto skupín látok môže stále vyvolávať nepríjemné a život ohrozujúce situácie.

Najskôr však o tom dobrom.
Zo zdravotného hľadiska by sa amfetamíny mali kombinovať s benzodiazepínmi len vtedy, ak sa zmiernia predklinické predávkovania alebo závažné pooperačné účinky.

Ak potrebujete zmierniť zvýšenú stimuláciu a úzkosť po amfetamínovom sedení, znížiť nadmernú záťaž srdca alebo rýchlejšie zaspať, benzodiazepíny vám môžu pomôcť.

Odporúčame používať kombináciu v tomto poradí:
užívanie amfetamínu - amfetamín sa vyčerpal alebo vypršal jeho čas - užívanie benzodiazepínov v prípade potreby.

Ako pri každej kombinácii, dávka jej zložiek by mala byť v ideálnom prípade nižšia ako pri látke užívanej samostatne.

Príklady dávok benzodiazepínov, ktoré sú prijateľné na upokojenie na konci alebo po nadmernom sedení s amfetamínom:
Alprazolam 1 - 1,5 mg
Diazepam 10-15 mg
Lorazepam - 2-3 mg

Ak máte prístup k nejakému inému benzodiazepínu, môžete použiť príklady dávkovania ako pomôcku a vypočítať potrebné množstvo vašej látky pomocou dávkovacej kalkulačky tretej strany(odkaz na clearnet).

Užívanie trankvilizérov vopred alebo súbežne s amfetamínom nemá veľký zmysel - zníži sa tým účinnosť stimulantu a vzniknú riziká nežiaducich reakcií.

Keď už hovoríme o nežiaducich účinkoch. Hlavným problémom pri kombinácii amfetamínu a benzodiazepínov je špeciálny prípad kombinácie stimulantu a depresíva centrálneho nervového systému. Toto je jedna z kombinácií, ktorá má skutočné zdravotné riziká.

Hlavným zloduchom je tu nadmerná intoxikácia depresívom, t. j. trankvilizérom. Ak sa užíva v rovnakom čase a nedodrží sa dávkovanie, stimulant zakryje účinok sedatíva. Človek stratí subjektívne smernice svojho stavu a nebude schopný včas rozpoznať intoxikáciu, ktorá sa zhorší, keď sa priblíži účinok stimulantu
koncu (stimulanciá spravidla pôsobia kratší čas ako depresíva).

Potom môže u osoby dôjsť k strate kontroly, neproduktívnej disinhibícii, strate vedomia. V súhrne môžu viesť k úrazom alebo komplikáciám ohrozujúcim zdravie.

Ďalším zhoršujúcim faktorom je akási hojdačka pre srdce a cievy v dôsledku viacsmerného pôsobenia amfetamínu a trankvilizérov. To vytvára ďalší stres a problémy pre motoriku.

Aj táto kombinácia sa vyznačuje dehydratáciou. Vo väčšej miere v dôsledku nedostatočnej kontroly nad príjmom tekutín. Hydratujte!

Nezabúdajme na návykovú silu benzodiazepínov. Neodporúčame ich užívať zakaždým, keď chcete dobre spať po amfetamíne. Benzodiazepíny používajte len vtedy, keď to naozaj potrebujete. Urobiť si z nich stáleho hosťa na večierku je zlý nápad.

Celkovo. Kombinácia amfetamínu a benzo môže byť bezpečná a dokonca užitočná, ak si zapamätáte potrebu, poradie a dávkovanie užívania.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Pre mňa je to ideálna kombinácia na to, aby som sa po víkende plnom párty vyspal a v pondelok ráno potreboval byť opäť "normálny".

Moja kombinácia už roky je: Diazepam, Lorazepam a Oxazepam.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nikdy ste to nevedeli, všetky alebo len niektoré?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Jednou z nich je napr. Barbituráty sú účinnejšie, ale vyžadujú si opatrnosť pri dávkovaní. Trankvilizéry sú dostupnejšie, ale vyhladzovanie psychostimulácie je pomalé.
 

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Rovnako ako zníženie a zvládnutie psychotickej epizódy počas sdrwalu.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jeho nebezpečná kombinácia, aj keď užívate nízke dávky benzo, nie pre zdravie, ale pre závislosť. závislosť od benzo je najhoršia a dlhodobá abstinencia. V mojom prípade, keď som prišiel o dom, som začal znova tie diazepamy 10- 20 denne spať v aute 30 mg nie na spanie, ale aby som zostal pokojný a trochu menej negatívny na niektoré veci v živote. Teraz som opäť závislý, ak ich nebudem brať, moje telo ich potrebuje. takže pri odvykaní od amfetamínov musíte brať tie tabletky, aby si telo oddýchlo a mohlo spať. v mojom zlom období po odvykacej liečbe ghb som bral 100-130 mg diazepamu trvalo mi 4 mesiace, kým som sa dostal z toho neustáleho strachu a asociálneho správania.
Ghb je fucket up, ale po 2 týždňoch si dobrý ísť po 2 rokoch 5ml alebo 2 gbl každých 2,5 hodiny.
Oboje v kombinácii s amfetamínmi.
nikdy neľutujem ghb / amfetamín binge, ale mohol by som spôsobiť viac problémov, keď to urobím znova, a to je to, čo som sa naučil i gues

Len si uvedomte, že tie tabletky sú v mojich očiach realy nebezpečné aj bez zábavy zo zneužívania drog.
ale keď dont spať dosť a nemáte miesto na relaxáciu a získať súkromie som rád, že ich mám okolo seba to nerobí ma ''zlé'' llike alchol alebo blázon a strávil môj posledný cent na dievča s ghb alebo niečo podobné.

Takže neodporúčam to používať alkohol robí svoju prácu, ak normálne nepijete.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Kedysi som rád používal flunitrazepam, než som začal používať amfetamíny. Bola to naozaj dobrá, hladká jazda. Benzos ma nikdy veľmi nespomalil ani neuspával pri comedowne, pokiaľ som si nevzal vysokú dávku. Ako brzdu som mal radšej pivo a na spanie trávu. Nepijem, takže 2 alebo 3 pivá ma spomalia bez hrozných účinkov alkoholu. Ak hovorím z vlastnej skúsenosti, Benzos je veľmi zákerný. Neuvedomujete si, ako rýchlo sa stávajú závislosťou, kým už na nich nie ste závislí. Je veľmi ťažké sa ich zbaviť. Strávil som roky, aby som sa z nich dostal, a neodporúčam ich. Tu v okolí vám lekári nenapíšu recepty, ak vám nikdy predtým nepredpísali Benzos.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Litterly no exeption when take the stimullans like speed to have benzo , for me speaking, easy to got sleep but its so effect on mine short memory so i will get lost items lol...prefer Diazepam cuz i think only speaking have effect on muscle to relax if im no wronge..ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, trochu meškám a priamo to nesúvisí, ale nevie niekto, kde by som mohol nájsť syntézu flunitrazepamu/rohypnolu ?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Sekcia Syntéza na fóre vám môže pomôcť bez ohľadu na to, ako paradoxne sa to môže zdať.
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Sakra, takže sa ospravedlňujem, že som neskontroloval sekciu a prešiel som rovno na tému
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Poznal som ľudí, ktorí užívali amfetamíny a nitrazepam ako rekreačnú kombináciu!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Bolo by zaujímavé dozvedieť sa viac o tomto rekreačnom modeli
 
Top