Question Syntéza fenetylínu/kaptagónu s inými derivátmi xantínu/purínu

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Predtým som pri prezeraní stránky Wikipédie o fenetylíne premýšľal a napadlo mi, či tu niekto vyrobil alebo vyskúšal ko-liečivo s iným purínovým derivátom. Napadol mi analóg 1-allyltheobromínu, pretože som si spomenul na chemika z YouTube, ktorý ho vyrobil a vyskúšal na sebe.

Hovorí sa, že 1-allyltheobromín je oveľa účinnejší ako kofeín a má potenciálne menšie kardiovaskulárne účinky na základe jeho vyššej účinnosti na úrovni A1, a nie A2.

Namiesto captagonu by som ho nazval fenethalylthyllin alebo "fuckimgone".

To ma tiež prinútilo zamyslieť sa nad možnosťami iných fenetylamínovo-xantínových ko-drog. 4-mmc-kofeín alebo iné.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Myslím, že by ste namiesto toho museli začať s 1-allylteofylínom. Zaujímalo by ma, či by mal stále podobné účinky.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Znamená to, že teofylín nepotrebujem?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Myslím, že by ste potrebovali teofylín kvôli polohe, na ktorú sa viaže molekula amfetamínu.

Toto všetko je aj tak teoretické a jeho účinky by boli nepredvídateľné. Nemám dostatočné znalosti, aby som vedel, ako by substitúcia 1-allyl ovplyvnila postup syntézy alebo farmakodynamiku celej molekuly.

zo špekulácií predpokladám, že po metabolizme by išlo o prodrug na amfetamín a 1-allylteofylín. A tiež predpokladám, keďže 1-allyltheobromín je oveľa silnejší ako kofeín, že aj 1-allyltheofylín by bol oveľa silnejší.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ak chcete Syntéza fenetylínu, musíme spolu komunikovať, aby sme mohli dosiahnuť riešenia
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kofeín teofylín teobromín je zo skupiny xantínov

Myslím, že by nebol taký silný ako amfetamín alebo fenetylín a pervitín
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha, práve toto video ma prinútilo zamyslieť sa nad tým, či by sa fenetylín nedal vyrobiť s inými oveľa silnejšími xantínmi
 
Top