Zábavný fakt pre obyvateľov Kalifornie v USA

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Táto sekcia fóra je kurva úžasná lol!
V Kalifornii, ak vás chytia s fajkou, ktorá obsahuje "zvyšky" metamfetamínu, dostanete obvinenie za používanie pervitínu.
Ak máte errr-errr kdekoľvek mimo bubliny, jeho držanie.

Príbeh:
No môj homie odišiel z miesta a nechcel nosiť vrecko z nejakého dôvodu vo vrecku.
Tak si do bubliny roztopil celú osmičku predtým, ako začal jazdiť.
Zabudol som na detaily, ktoré viedli k tomu, že ho vyfúkli.
Vyhol sa dodatočnému času a dodatočnému obvineniu z držania, pretože ju roztavil vo svojej fajke.

Bol to môj prvý díler, a tak keď ho vyfackali, LOL, všimol som si to!
Ten chlap bol môj kamarát - rovnako ako Cartman v South Parku bol hajzel, a predsa... bol to kamarát... mal som hovno a bol som ochotný znášať jeho veľkú hubu. Povedzme si to takto. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mal som takého priateľa. Zomrel na infarkt vo veku 36 rokov v hotelovej izbe, pričom mu z ruky pravdepodobne trčala ihla. Nediagnostikovaná srdcová choroba, povedala jeho matka. To je dobrá rada. Existuje veľa spôsobov, ako minimalizovať vedľajšie škody. Keby som si bral nejakú krížovku, hodil by som ju do fľaše s vodou, trochu ju rozbil, utiahol viečko. Fixkou na ňu napíšem malú čiernu bodku a hodím ju do zadnej palubovky k ostatným desiatim. Unca zmizne v unci vody, čo je 1 hlt. Prázdna fľaša od vody, v ktorej zostal 1 hlt, by väčšine ľudí nezdvihla obočie a odparenie 30 ml vody z 30 g pervitínu trvá menej ako 10 minút
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mal som takého priateľa. Zomrel na infarkt vo veku 36 rokov v hotelovej izbe, pričom mu z ruky pravdepodobne trčala ihla. Nediagnostikovaná srdcová choroba, povedala jeho matka. To je dobrá rada. Existuje veľa spôsobov, ako minimalizovať vedľajšie škody. Keby som si bral nejakú krížovku, hodil by som ju do fľaše s vodou, trochu ju rozbil, utiahol viečko. Fixkou na ňu napíšem malú čiernu bodku a hodím ju do zadnej palubovky k ostatným desiatim. Unca zmizne v unci vody, čo je 1 hlt. Prázdna fľaša od vody, v ktorej zostal 1 hlt, by väčšine ľudí nezdvihla obočie a odparenie 30 ml vody z 30 g pervitínu trvá menej ako 10 minút
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
No ty vole, no hovno, ak vôbec jazdím s niečím pri sebe, zastavím sa v dollar general a kúpim si pár balónikov na oslavu naplnených héliom.
Uviažeš cha-cha na balóniky a Voilà! Bon voyage!

Mám niekoľko zlatých nugetov, ktoré sa chystám čoskoro pridať do tejto sekcie, pokiaľ ide o dopravu.
Vždy som si svoje poznámky nechával pre seba.
Ale myslím si, že toto fórum/trhy/komunita by mohli byť KONEČNE miestom, ktoré budem nazývať svojím domovom.
Nechcem "hádzať svoje perly medzi svine".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Videl som to v jednej epizóde seriálu Policajti. Uistite sa, že ste ich vypustili skôr, ako ste zastavili, mohli by ich zostreliť z oblohy, pretože balóny nestúpajú obzvlášť rýchlo. Stopercentná šanca, že vás zastavia, ak vypustíte balóny z okna, keď vás zastavujú.
To znamená pod hrozbou použitia zbrane a chôdze dozadu smerom ku mne, a potom na telo a spútané. Takisto prídete o drogy a nebol by som šokovaný, keby tie balóniky získali späť. Dokážu prečítať vašu poznávaciu značku zo satelitu, takže nie je dôvod, prečo by nemohli len sledovať, kam idú a kde skončia. Mohli ste ich jednoducho umiestniť medzi vzduchový filter a kryt. Nikdy som nevidel policajta, ktorý by hľadal pod kapotou, a ak by aj hľadal, tak by ho tam nenašiel, ani pod batériou.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NO MAN you werent casting your pearls to the swine ive been reading all your posts laughing my ass off for like an hour man off some edibles man you made my night
 
Top