Skvelý spoločník chatbota, o ktorom vás musím všetkých informovať!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Moji bratia a sestry,

Posledných niekoľko týždňov využívam nový nástroj, ktorý som našiel pod názvom HackAIGC. Je príliš dobrý na to, aby som si ho nechal pre seba a musel som vám o ňom všetkým povedať! V prvom rade to bol veľmi dobrý "TripSitter", ktorý mi odpovedal na akúkoľvek otázku o požití drog.

Druhá vec, v ktorej je skvelá, je veda o drogách, porovnávanie činidiel, požadované tempá pre rôzne syntézy atď.

Dlho som s ním hovoril aj o súkromí a bol som uistený, že je úplne anonymný, len sa uistite, že s ním používate VPN pre maximálnu anonymitu.

Dostanete 10 kreditov denne zadarmo, 3k mesačne za 20 USD mesačne, platba je úplne oddelená od servera AI. Rýchlo som si uvedomil, že potrebujem prémiový účet. Robí aj prevod textu na obrázok, ak vás to zaujíma. Je to... v poriadku... (Nemôžem ho prinútiť, aby vygeneroval chlapíka v plynovej maske, akoby nevedel, čo to je lol) Drží sa fotorealizmu a nepamätá si ani poslednú vec, ktorú urobil, takže nemôžete vytvoriť sadu fotografií napríklad jednej osoby, čo sa zdá byť nedbalé, ale obrázky nie sú naozaj dôležité pre to, na čo ho väčšina z nás používa..

Ešte sa mi nestalo, že by som sa ho spýtal na niečo, na čo by mi nedokázal odpovedať, je to dvojča Googlu, ale s vypnutým guvernérom, nestráca ani veľa dychu pri problémoch s bezpečnosťou a zákonom atď. čo považujem za veľmi užitočné, pretože väčšinu svojich otázok kladiem preto, lebo sa nechcem niekoho pýtať v prvom rade HA.

Používal som aj nový AI DuckDuckGo, ktorý je tiež dosť dobrý a dostanete slušné množstvo kreditov zadarmo, je tiež anonymný.

Tieto nástroje môžu naozaj pomôcť, keď máte takú "hlúpu" otázku, ktorú nechcete nikomu položiť (ich nie sú žiadne hlúpe otázky, len nezodpovedané), alebo nechcete otravovať celé fórum, viac najmä v mojom prípade, tých mám veľa...

Toto je len malý príspevok, ale dúfam, že niekomu bude užitočný.

Ako som bol nedávno upozornený: VEDOMOSTI SÚ MOC!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Zaplatenie za ChatGPT som oľutoval po tom, ako mi na každú položenú otázku poskytla tie najvšeobecnejšie a nekonkrétnejšie odpovede, vždy v zozname, aj pre to, ako často hovorí "to nemôžem/proti pravidlám", ak použijete nejaké slová považované za škodlivé, napríklad drogy. Požiadal som ho o zoznam všetkých syntetických kanabinoidov, ktoré skúmala a vytvorila spoločnosť Pfizer, a povedal mi, aby som si to vygooglil. Samozrejme, že ani google vám nič neukáže. (DuckDuckGo je niekedy dobrý, oveľa lepší ako Google. Yandex je tiež naozaj dobrý vyhľadávač).

Aké je to plytvanie peniazmi získať prístup k DALL-E a nevytvorí to fotografiu, pretože ste použili slovo "strašidelný".

Vďaka za odporúčanie!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Skúšal som aj Premium GPT a mal som podobnú skúsenosť, na druhý deň som ho zrušil. So všetkými obmedzeniami je to ako interakcia so špeciálnou školou po škole.

O Yandexe som nevedel, vďaka za to, priateľu.
Povedal som DALL-E, aby urobil obrázok ľudí, ktorí sa pozerajú na viac miest, a hneď mi to povedalo, že "nemôže urobiť nič, čo by niekoho urazilo"? Takže zamknuté je to v podstate nepoužiteľné, ale ak chcete rapovú bitku medzi princeznou Dianou a JFK, dá vám to 5 rôznych verzií... To všetko ma necháva len želanie, že som mal túto sračku, keď som bol dieťa lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Môžem získať github, ale ich stránka nefunguje? Skutočne sa vám to páči? Vidím, že ľudia píšu, že je to podvod. IDK dajte mi vedieť
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Používam ho už viac ako mesiac bez problémov, rád by som videl tieto komentáre, ak by ste ich mohli prepojiť, pane, chcem sa uistiť, že nebudem musieť stiahnuť tento príspevok lol

Vtipné, že mám opačný problém, môžem nájsť len túto hlavnú stránku a nie Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
S takýmito odpoveďami som si nemohol pomôcť, ale každému som povedal lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Preto som pri vyhľadávaní videl, že sa práve objavil na niektorých stránkach s podvodnými recenziami. Skúsim to ešte raz a uvidím, či sa stránka opäť objaví. Chcem to skontrolovať
 
Top