Nachádza sa tu praktický výklad o ďalšom živote, účele ľudského života, filozofických/náboženských faktoch, teóriách atď.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Praktické vysvetlenie ( na príklade ) :- `1. Môžete mi povedať každý jeden sekundový detail z doby, keď ste sa narodili ? ( potrebujem každý sekundový detail ?? že čo - na čo ste mysleli a čo ste robili v každej jednej sekunde )

môžete mi povedať každý jeden detail vašej `1 najlacnejšej minúty alebo celej hodiny, dňa, týždňa, mesiaca, roka alebo celého vášho života ??

ak mi nedokážete povedať o tomto živote, potom aký máte dôkaz, že ste nezabudli na svoju minulosť ? a že na tento súčasný život nezabudnete ani v budúcnosti ?

to je Fakt, že Najvyšší Pán Krišna existuje, ale my nemáme takú inteligenciu, aby sme ho pochopili.
existuje aj budúci život. a už som ti dokázal, že žiadny vedec, politik, žiadny takzvaný inteligentný človek na tomto svete nie je schopný pochopiť túto Pravdu. pretože si to predstavujú. a ty si nemôžeš predstaviť, čo je to boh, kto je to boh, čo je po živote atď.
_______
napríklad: Váš otec existoval pred vaším narodením. nemôžete povedať, že pred vaším narodením váš otec neexistoval.

Takže sa musíte spýtať matky: "Kto je môj otec?" A ak povie: "Tento pán je tvoj otec," potom je to v poriadku. Je to jednoduché.
V opačnom prípade, ak robíte výskum: "Kto je môj otec?", pokračujte v hľadaní po celý život; nikdy nenájdete svojho otca.

( teraz možno... možno poviete, že budem hľadať svojho otca z D.N.A, alebo to dokážem fotkami, alebo mnohými inými vecami, ktoré dostanem od svojej matky a dokážem, že kto je môj skutočný otec.{ Takže musíte veriť autorite. kto je tou autoritou? je to vaša matka. nemôžete tvrdiť o žiadnych fotkách, D.N.A alebo mnohých iných veciach bez autority ( alebo vašej matky ).

ak ukážeš D.N.A, fotografie a mnoho ďalších dôkazov od iných žien, než je tvoja matka. na čo potom tie dôkazy sú?} )

to isté musíte nasledovať skutočnú autoritu. "Čokoľvek ste povedali, prijímam to." Potom nie sú žiadne ťažkosti. A prijali Ťa Devala, Narada, Vyasa, a Ty sám hovoríš, a neskôr to prijali všetci akáryovia. Potom budem nasledovať.
Budem musieť nasledovať veľké osobnosti. Z toho istého dôvodu matka hovorí, tento pán je môj otec. To je všetko. Dokončite záležitosť. Kde je potreba robiť výskum? Všetky autority uznávajú Krišnu, Najvyššiu Božskú Osobnosť. Prijmite ho; potom je vaše hľadanie po Bohu ukončené.

Prečo by ste mali strácať čas?
_______
všetko, čo potrebujete, je počuť od autority ( rovnako ako matka ). a ja som túto pravdu počul od autority " Šríly Prabhupády ", on je môj duchovný učiteľ.
Nehovorím tieto všetky veci zo svojho.
___________

na tomto svete nikto `1 nemôže byť Mier plný. to je celý čas Fakt.

Pretože všetci trpíme na tomto svete 4 problémami, ktorými sú choroba, staroba, smrť a zrodenie po zrode.

Povedzte mi, či ste naozaj šťastní? nemôžete byť šťastní, ak budete ignorovať tieto 4 hlavné problémy. potom budete stále nútení prírodou.
___________________

Ak naozaj chcete byť šťastní, potom dodržiavajte týchto 6 vecí: Žiadne nedovolené s.ex, Žiadne g.ambling, Žiadne d.rugs ( Žiadny čaj a káva ), Žiadne jedenie mäsa ( Žiadna cibuľa a cesnak ).

Piata vec je, že čokoľvek zjete, najprv to obetujte Najvyššiemu Pánovi Krišnovi. ( ak to viete, čo je Guru parama-para, potom im ponúknite jedlo, nie priamo Najvyššiemu Pánovi Krišnovi )

a 6. "Hlavná vec" je, že musíte spievať "hare krišna hare krišna krišna krišna hare hare rama hare rama rama rama hare hare hare".
_______________________________
Ak nie ste schopní dodržiavať tieto 4 veci žiadne nedovolené s.ex, žiadne g.ambling, žiadne d.rugs, žiadne jedenie mäsa, potom sa nebojte, ale spievanie tohto svätého mena ( Hare Krišna Maha-Mantra ) je veľmi-veľmi a veľmi dôležité.

Chant " hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare hare rama hare rama rama rama hare hare " and be happy.

Ak mi stále neveríte, spievajte 5 minút akékoľvek iné meno a 5 minút spievajte toto sväté meno a uvidíte účinok. sľubujem vám, že to funguje A spievajte denne aspoň 16 kôl ( každé kolo 108 korálikov ) Hare Krišna maha-mantry.
____________
Tu nie je otázka citátov zo svätých kníh, osobných skúseností, viery alebo presvedčenia. uznávam, že niekedy je viera aj slepá. Tu je už Praktické vysvetlenie, ktoré už dokázalo, že každý`1 iný na tomto svete nie je nič viac než Zaneprázdnený hlupák a úplný idiot.
_________________________
Zdroj(y): "Vedomie a viera", "Vedomie a viera":
Každý `1 je už na tomto svete Slepý a ak budete nasledovať iného Slepého, potom obaja spadnete do diery. takže sa snažte nasledovať toho človeka, ktorý má Duchovné Oči, ktorý vás môže viesť na Skutočnú Správnu Cestu. ( Mojou autoritou a sprievodcom je môj duchovný učiteľ " Šrila Prabhupáda " )
_____________
ak chcete vidieť Skutočný cieľ ľudského života, potom si pozrite tento odkaz : ( trojitý w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Zaznačte si ho })
Prečítajte si ho celý. ( len čitateľom tejto knihy sľubujem, že { on/ona } dostanú každú jednu odpoveď, ktorú chcú vedieť o tom, prečo som v tomto hmotnom svete, kto som, čo sa stane po tomto živote, čo je najlepšia vec, ktorá urobí Ľudský život Dokonalým, a čo je dokonalosť Ľudského života. ) Cieľom ľudského života nie je žiť ako zviera, pretože každý človek v súčasnosti robí 4 veci, ktorými sú spánok, jedlo, s.ex & strach. cieľom ľudského života je oslobodiť sa od zrodenia po zrodení, staroby, choroby a smrti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Veľmi zaujímavé čítanie!
 
Top