Cítim sa teraz hlúpo (je toho veľa), ako vypočítam kyselinu, ktorú potrebujem na neutralizáciu aminovej voľnej bázy.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tak som našiel túto stránku a moje poklony som nováčik v tomto druhu komunikácie a..
I tryd the Nabh4/Cucl Reduction and yes 20gr p2np into (dirty) 16gr amines.. so that is nice

Ale mám 2 otázky
1* koľko kyseliny fosforečnej 85% potrebujem na 10ml freebase ? @ momentálne to neviem zistiť chcem sa to naučiť ale neskôr...

2* Je nejaký dobrý spôsob no iron pls to p2p ?

Ospravedlňujem sa za moju zlú angličtinu a vdýchol som príliš veľa i gues peace !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw ja len beriem voľnú bázu a destilujem ju parou trvá to chvíľu, ale nenávidím kyslú bázu a myslím, že toto je lepšie nemôžem povedať výťažok, pretože som použil nejaký amín na čistenie z leackartovej redukcie ...

a tak sa pýtam pýtam sa na ďalšiu vec môžem vyrobiť metylamín hcl je nejaký spôsob ako môžem vyrobiť metylamín v malom meradle ?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Robím, ale tak, aby som mal indikáciu, koľko kyseliny zmiešam s metanolom, takže teraz to viem, pridám 5 ml a skontrolujem testovacími tripsami, keď mám takmer pridanú všetku kyselinu/metanol. normálne používam 30 prúžkov, pretože neznášam, keď musím začať odznova.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jeden prúžok použite opakovane, pričom kvapku zo zmesi prenesiete na časť prúžku.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Mal som tie výdavky
yea dobrý id som si objednal teraz lacné tie 1 pásik laktózy papier.
predtým som mal tie od calroth plastové prúžky so 4 blokmi
 
Top