Potrebujem znalosti skúsených kuchárov, prosím!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ako budem úspešný, keď v náročných podmienkach domáceho prostredia nie sú žiadne sklenené váhy? Je veľmi ťažké skryť všetkým okolo seba vedomosť o kryštáli. Čítam články už dlho, ale o žiadnej kuchárke neviem. Môžete mi s tým pomôcť? Chcem ho uvariť čo najjednoduchším a najľahším spôsobom tak, aby sa dal považovať za úspech, aj keď nie je dokonalý. Keďže žijem v Turecku, podmienky sú naozaj ťažké.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Prakticky žiadate, aby ste mali aj jedli koláč zároveň. To nie je uskutočniteľné.

Urobte si čas a prečítajte si správy o syntéze toho, čo chcete syntetizovať, amfetamín, kryštál atď. v receptoch sú napísané prekurzory, zariadenia atď. vyberte si podľa svojich podmienok.

S pozdravom
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Máte pravdu, naozaj to chce trochu trpezlivosti, ale vyzerá to tak, že potrebujem majstra, ktorý ma bude držať za ruku, keď budem stúpať po týchto schodoch. Ako infraštruktúra sa pri čítaní nultého ročníka ešte niečo naučím, ale budem musieť chvíľu počkať. Váš komentár bol pre mňa naozaj dôležitý, ďakujem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Takéto termíny musia ísť preč. ak ide o chémiu, sme chemici alebo operátori, alebo technici, alebo výskumníci. ak hovoríme o výrobe sármy alebo melanzánu, potom má IMO pravdu kuchár.
 
Top