POTREBUJEM VAŠU RADU PRE TELEFÓNY!

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ahoj chlapci, takže veľmi potrebujem vašu pomoc a radu o podnikaní, takže chcem začať podnikať s mŕtvymi kvapkami v mojej krajine v telegramovom trhu, takže potrebujem váš názor mám nejaké otázky, prosím, pomôžte

Aké telefóny je najlepšie používať?

Mám si kúpiť telefóny z inej krajiny?

Mám si kúpiť aj sim karty z inej krajiny? (Pre internet)

Aký druh vpn najlepšie používať v práci?

Koľko telefónov by som mal kúpiť? (Jeden na telegram druhý na uchovávanie fotiek a umiestnenie vecí?)

Akú peňaženku je najlepšie používať a najbezpečnejšiu?

Peňaženka na otvorenie na vlastné meno bezpečná?

Ak existuje nejaká aplikácia, ktorá si tam môže uchovávať fotky a miesta, ktoré ak sa niečo pokazí jedným kliknutím všetko vymaže?


AKÁKOĽVEK VAŠA POMOC RADA BUDEM VEĽMI VĎAČNÝ BRATIA
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Pozrite sa na bro

každý telefón s edge + 5 g
má zadné vrátka ) Android IoS

hlavný spôsob, ako byť v bezpečí

neukladaj / nesynchronizuj zoznam kontaktov
nepoužívajte internú pamäť
netelefonujte
žiadne sociálne siete

iba jabber s kľúčmi 128bit PGP šifrovanie
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
aktualizácia posledného bezpečnostného balíka


Android 13 alebo novší

IOS posledná verzia

alebo použite cruptophone :)
 

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ktorý z nich je lepšie používať Android alebo iOS?
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
linuxové jadro v oboch verziách
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ICloud má brilantné šifrovanie
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ale myslím si, že Huawei je zabezpečený viac

nemajú žiadne služby Google

viac bezpečnosti
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
V súčasnosti sa mi ako VPN páči mullvad (trochu ma to prestáva baviť, takže možno zmením).

Dobré služby na zasielanie správ sú Session, signal a ja osobne používam XMPP.. (možno by som bol opatrný voči Telegramu po zatknutí generálneho riaditeľa).

Používal by som peňaženku XMR namiesto akejkoľvek peňaženky BTC
 

SimpleX

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ide o rozsiahlu a veľmi komplikovanú tému. Mohol by som o nej napísať knihu, ale nemám na to čas. V skratke - ak zo neviete, čo je IMSI a IMEI a ako ich skryť, a ak neviete, čo sú to tiché pingy, radšej sa telefónom úplne vyhnite. Na komunikáciu používajte zabezpečený linuxový počítač.
Ak chcete bezpečné telefóny, pripravte sa na to, že budete musieť stráviť čas učením sa, čas hľadaním správnych predajcov telefónov a veľa peňazí. Nikdy nepoužívajte komerčné z plášťových telefónov.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@SimpleX čítal si príspevok? chlap potrebuje informácie o zabezpečenom telefóne nie že by si nemal čas odpovedať brat.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
používanie telefónu
používajte SIM kartu ľubovoľného operátora registrovanú pre náhodné dáta. ak naozaj potrebujete, možno vám môžem niečo poskytnúť ;) všetko závisí od toho, čo robíte. používajte jednu tmavú SIM kartu len pre textové správy a druhú pre falošné dáta, nespájajte svoj tmavý telefón s vami osobne v žiadnych zdrojoch (pošta, sociálne siete, priatelia, rodina). používajte vpn cez tor pripojenie. nevolajte, neodpovedajte, nikdy. udržujte číslo v tajnosti, zapnite offline režim, keď nepoužívate telefón. pokúste sa nastaviť ur všetky temné aktivity, aby to bolo z aktualizovaného operačného systému Tails s údajmi o telefóne. nikdy nepoužívajte KYC pre temné peniaze pred praním. najlepšiu peňaženku COLD anonymity nájdete v electrum. pýtajte sa, pýtajte sa a pýtajte sa znova, ak si u r nie ste istí, čo máte robiť.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
AK vôbec musíte používať telefón, nahradenie os grafickým os (funguje myslím len na pixeloch) je dobrým začiatkom. Vraj by bolo zaujímavé pozrieť sa na Purism Librem 5. Podnikanie na trhu, aj keď, tails os alebo whonix iba. Používanie telefónu jednoducho nie je dobrý nápad vo všeobecnosti, ale ak musíte komunikovať, použite niečo ako session, najlepšie nie na vašom osobnom telefóne. A ak idete niekam uzatvárať akýkoľvek obchod mimo svojho okolia, nechajte vec doma. Každý má svoje vlastné spôsoby, ale ak ste ako ja a paranoidný len preto, nechávam polohu, fotoaparát, mikrofón atď. vždy vypnuté a zapínam údaje a povolenia pre aplikáciu alebo čokoľvek iné len vtedy, keď ju práve používam.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Telefóny Blackberry 🤳 bezpochyby
 

Lakalatis88

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
5 $ z Číny, 2G je najlepšie
BG4Axg7rcO
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
imo. to je dobrý materiál, ktorý treba mať + samozrejme pár použitých atrap telefónov s eSIM.

SLU86QmjpO
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kali linuxový telefón vyzerá sladko. Zaujímalo by ma, nakoľko je použiteľný ako telefón
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Neskúšal presne ten vyššie uvedený, ale počul veľa dobrých názorov a recenzie sa zdá, že potvrdzujú, že je to slušné zariadenie :)
Personaly preferujú robustnejší štýl telefónov ako CAT, Cubot alebo Dodgee pre mňa musí mať povinnosť a idiot proof na začiatku ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Úžasná vďaka za zdieľanie!
 
Top